Home Aktualności "Szanuj zdrowie - ratuj życie".
PDF 

 W dniu 8 października 2014 r., Szkolny Klub Techniki zorganizował w naszej szkole działanie profilaktyczne pt. "Szanuj zdrowie - ratuj życie". W ramach tego działania instruktorzy Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej`z Centrum Profilaktyki i Edukacji "PROFED" z Krakowa, zaprezentowali pokaz multimedialny połączony z nauką udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w zakresie profilaktyki uzależnień oraz zachowania się w ruchu drogowym podczas zdarzenia drogowego.
Składamy podziękowanie dla Urzędu Gminy Jedlicze za sfinansowanie tego przedsięwzięcia.
W drugim etapie działania odbył się szkolny turniej rowerowy składający się z części teoretycznej (test wiedzy z zagadnień ruchu drogowego) oraz praktycznej (punktowany przejazd wyznaczoną trasą na miasteczku rowerowym). Turniej wyłonił najlepszych uczniów z gimnazjum oraz szkoły podstawowej w kategorii dziewcząt i chłopców.
Uczniowie Ci będą reprezentować naszą szkołę w kolejnych konkursach i turniejach. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe,
a pozostali uczestnicy drobne upominki.

W kategorii dziewcząt zwycięzcami zostały:
Maria Krawczyk Imiejsce, Emilka Smoleń II miejsce oraz Karolina Bugiel III miejsce.
W kategorii chłopców zwycięzcami okazali się: Szymon Tomkiewicz I miejsce, Filip Łukaszewski II miejsce i Michał Stach III miejsce.

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Statystyki

Odsłon : 1927412

Pogoda