Home Aktualności Zakończenie roku szkolnego klas 1-3 fotorelacja
PDF 

 

W dniu 27 czerwca 2014 r. w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jedliczu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I–III Szkoły Podstawowej Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły
i odśpiewania hymnu narodowego .

 

Pani dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów i ich rodziców,
a szczególnie uczniów klasy trzecich, którzy zakończyli swój I etap edukacji, podziękowała za całoroczną pracę dzieciom i ich rodzicom .

 

Z rąk pani dyrektor i wychowawców klas nagrody książkowe, ufundowane przez Radę Rodziców, odebrali uczniowie wyróżniający się wzorowym zachowaniem ,bardzo dobrymi wynikami w nauce i dużą aktywnością społeczną. Najlepsi spośród nich zostali uhonorowani dodatkowo odznakami „Wzorowego Ucznia”.

 

Nagrodzono również tych uczniów , którzy dodatkowo nie opuścili w ciągu roku ani jednego dnia nauki.

 

Specjalne nagrody przyznała także opiekunka Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkolepani Małgorzata Biś uczniom za systematyczne oszczędzanie .

 

Po części oficjalnej uczniowie klasy III a i III b pokazali program artystyczny - śpiewali piosenki , recytowali wiersze , ciesząc się z nadchodzących wakacji , przypominając też gdzie i jak należy zachować ostrożność .

 

Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz ze swoimi rodzicami rozeszli się do klas, gdzie wychowawcy rozdali świadectwa i pożegnali się ze swoimi wychowankami .

 

           Teraz czas na odpoczynek , szczęśliwych wakacji !


 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910025

Pogoda