Home Aktualności Zestawienie klasyfikacji uczniów w roku szkolnym 2013/14
PDF 

Wyniki klasyfikacji końcoworocznej klasy I-III

 

Najlepsi uczniowie klasa 1a:

1.         Oliwia Krzysztyniak

2.         Natalia Biedroń

3.         Katarzyna Madej

4.         AleksandraWiśniowska

5.         Rodolfo Dado

6.         Adrian Wojnar

7.         Szymon Eustachiewicz

 

Najlepsi uczniowie klasa 1b:

1.         Mateusz Fałat

2.         Jagoda Jerzyk

3.         Zuzanna Jeż

4.         Nikola Król

5.         Milena Kusiak

6.         Karolina Możdżeń

7.         Oktawia Schneider

8.         Kacper Trybus

9.         Julia Wiśniowska

10.       Oskar Pitrus

 

Najlepsi uczniowie klasa 2a:

1.         Aleksander Baraniec

2.         Sandra Chochołek

3.         Karolina Janocha

4.         Anna Kłapkowska

5.         Adrian Majchrowicz

6.         Wiktoria Młocek

7.         Igor Papużyński

8.         Aleksandra Trybus

9.         Klaudia Wiśniewska

10.       Kamil Woźniak

 

Najlepsi uczniowie klasa 2b:

1.         Wiktoria Chochołek

2.         Konrad Filar

3.         Weronika Gęsiak

4.         Manuela Goleń

5.         Karolina Góra

6.         Julia Jeż

7.         Kamil Kocur

8.         Aleksandra Kowalska

9.         Wiktoria Sanocka

10.       Weronika Winiarska

11.       Kaja Wojtuń

12.       Oliwia Zaborska

13.       Anna Woźniak

14.       Paweł Dubis

15.       Aleksandra Madej

 

 

Najlepsi uczniowie klasa 3a:

1.         Izabela Bolanowska

2.         Karolina Bołoz

3.         Karolina Dobosz

4.         Kamil Durał

5.         Aleksandra Gabor

6.         Victoria Gomółka

7.         Adrianna Janas

8.         Aleksandra Hap

9.         Zuzanna Jaskółka

10.       Natalia Papużyńska

11.       Julia Słabniak

12.       Natalia Świerczek

13.       Szymon Tkaczyk

14.       Kamila Uliasz

15.       Radosław Wiater

16.       Weronika Wiśniowska

17.       Mateusz Wiśniowski

18.       Jakub Biskup

 

 

Najlepsi uczniowie klasa 3b:

1.         Julita Bugiel

2.         Mateusz Ćwiąkała

3.         Natalia Drozdowicz

4.         Dominik Dzik

5.         Anna Klatka

6.         Anna Klekot

7.         Weronika Machowska

8.         Jakub Trybus

9.         Zuzanna Wasłowicz

 

 

 

Uczniowie z najwyższą średnią w klasach IV-VI

 

Klasa 4a

1.         Maciej Chodorowski- średnia ocen- 4,91

2.         Michał Dziura- średnia ocen- 4,82

3.         Michał Janocha- średnia ocen- 5,45

4.         Anna Kosiek- średnia ocen- 5,09

5.         Maria Krawczyk - średnia ocen- 5,09

6.         Aleksandra Lubaś- średnia ocen-5,00

7.         Filip Łukaszewski- średnia ocen-5,00

8.         Kamil Mrozek- średnia ocen- 5,00

9.         Mateusz Szymbara- średnia ocen-5,09

10.       Aleksandra Tomkiewicz- średnia ocen- 5,27

11.       Jakub Wajda- średnia ocen- 5,00

12.       Aleksandra Wewiórska- średnia ocen-5,09

13.       Szymon Wietecha- średnia ocen-5,00

14.       Sandra Ziomek- średnia ocen-5,00

 

Klasa 4b

1.         Damian Bielec- średnia ocen- 4,91

2.         Marcelina Buda- średnia ocen- 5,09

3.         Dominik Jaśkiewicz- średnia ocen- 4,82

4.         Tymoteusz Och- średnia ocen- 5,36

5.         Karolina Okarma- średnia ocen- 5,18

6.         Miłosz Pelczar- średnia ocen-5,00

7.         Jagoda Rymar- średnia ocen- 5,82

8.         Olgierd Smyka –średnia ocen- 5,00

9.         Michał Stach- średnia ocen- 5,18

10.       Maksymilian Szergowicz- średnia ocen- 4,91

11.       Iga Trybus- średnia ocen-5,00

 

 

 

Klasa 5a

1.         Michał Biernacki- średnia ocen-5,00

2.         Tomasz Chodorowski- średnia ocen-5,09

3.         Jan Dziura- średnia ocen-4,81

4.         Zuzanna Dziura- średnia ocen-5,00

5.         Bartłomiej Król- średnia ocen-4,90

6.         Kacper Krzysztyniak- średnia ocen-5,09

7.         Adrianna Ordyna- średnia ocen-4,81

8.         Ewa Pawłowska- średnia ocen-4,81

9.         Martyna Szot- średnia ocen-4,90

10.       Antoni Tajber- średnia ocen-5,18

11.       Szymon Tomkiewicz- średnia ocen-5,81

12.       Aleksandra Twaróg- średnia ocen-5,00

13.       Mateusz Wójtowicz- średnia ocen-5,00

 

Klasa 5b

1.         Gabriela Bugiel- średnia ocen-5,18

2.         Karolina Bugiel- średnia ocen-5,18

3.         Kanila Dzik- średnia ocen-5,00

4.         Oliwia Golonka- średnia ocen- 5,09

5.         Sylwia Hap- średnia ocen- 5,09

6.         Klaudia Janas- średnia ocen-4,90

 

 

Klasa 6a

1.         Maryla Grela 5,00/ 5,09

2.         Klaudia Kania 5,50/5,45

3.         Dominik Och 4,90/5,00

4.         Martyna Tkaczyk 4,80/4,82

5.         Weronika Trybus 5,00/5,09

6.         Martyna Wojtuń 4,80/4,82

 

Klasa 6b

1.         Anna Bobusia- 5,20/5,18

2.         Kamila Bobusia -4,80/4,82

3.         Aleksandra Godzisz-5,00/5,00

4.         Daniel Grzeliński-5,00/5,00

5.         Gabriela Jaskółka- 5,40/5,45

6.         Wiktor Jastrzębski-4,90/5,00

7.         Anna Mróz-4,90/4,91

8.         Aleksandra Rozmus-5,10/5,09

9.         Maria Sanocka-5,20/5,18

 

 

 

Najlepsi czytelnicy w klasach I-III

 

1.         Weronika Wiśniowska 3a

2.         Igor Papużyński 2a

3.         Julia Jeż 2b

4.         Nikola Mróz 1a

5.         Karolina Możdżeń 1b

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909217

Pogoda