Home Aktualności Piknik rodzinny-fotorelacja
PDF 

 31 maja 2014 r. przy Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu odbył się V Piknik Rodzinny tradycyjnie już zorganizowany przez Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Impreza ma charakter rekreacyjny i promocyjny. Dla wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji, dzięki którym można było w bardzo miły sposób spędzić to sobotnie popołudnie i spojrzeć na szkołę z nieco innej perspektywy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, na której przejazdy dla wszystkich najmłodszych uczniów ZSP ufundowała Rada Rodziców SP z okazji Dnia Dziecka, więc z tej formy zabawy można było korzystać bez ograniczeń. Starsi z kolei mogli wziąć udział w darmowym kursie łucznictwa oraz instruktażu udzielania pierwszej pomocy przygotowanym przez gimnazjalistów. Zainteresowani sztukami walki z ciekawością oglądali efektowny pokaz karate. Duży aplauz wzbudziły popisy wokalne i instrumentalne uczniów naszej szkoły. Gromkie brawa zebrały występy taneczne grup: „Roztańczona paczka” , „Biedroneczki”, „Starss”, „Iskierki”, „Mini Iskierki” oraz „ Duet Trybus-Kołek” – działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu oraz przy hali GOSiR. W sali gimnastycznej zorganizowano wystawę prac plastycznych uczniów. Chętni mogli wziąć udział w karaoke i pooglądać stare kroniki oraz prezentację multimedialną o naszej szkole. Na miasteczku ruchu drogowego przeprowadzony został turniej rowerowy, który patronatem objął Burmistrz Gminy Jedlicze. Zastępca Burmistrza Pan Piotr Rostek uroczyście wręczył nagrody zwycięzcom oraz gratulował znajomości przepisów i sprawności fizycznej. Fani piłki nożnej rozegrali mecze na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Rywalizowały ze sobą drużyny rodziców i uczniów. Nasz szkolny piknik odwiedzili również jedliccy motocykliści należący do Stowarzyszenia Motocyklowego „Sherwood Riders Jedlicze” i zaprezentowali swoje wspaniałe maszyny. Miłą niespodzianką dla fanów bluesa był koncert zespołu „Luz Blues”, który przypomniał nieśmiertelne, nastrojowe przeboje.
Rada Rodziców, jak każdego roku niezawodnie, przygotowała atrakcje kulinarne – wspaniałe ciasta domowego wypieku, kiełbaski z grilla i zapiekanki. Duże zaangażowanie rodziców i nauczycieli sprawiło, że impreza prezentowała wysoki poziom, stąd znalazła wielu amatorów, którzy opuszczali ją z uśmiechem i lekkim żalem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie oraz organizację V Pikniku Rodzinnego i zapraszamy już za rok.

 

Składamy również serdeczne podziękowania naszym sponsorom:
Sklep rowerowy VIANOR w Jedliczu - Pan Jan Goleń
Nowy Styl
Splast Sp. z.o.o. Jedlicze – Państwo Sanoccy
Firma „MEBLOSTYL” Jedlicze
Orlen Oil Sp. z o.o.
Zakład Fryzjerski „Barbara” – Pani Barbara Wietecha
Zakład fryzjerski Pani B. Jurczak
Zakład Fryzjerski „Ewka” – Pani Ewa Sajdak
Studio urody JKM Jedlicze
Gabinet podologiczno – kosmetyczny ORCHIDEA Krosno
GS „Samopomoc Chłopska” w Jedliczu
Kasa Stefczyka
HUTA SZKŁA „ZORZA”
Firma „Juna” Jedlicze
Sklep Przemysłowy Państwo J. i K. Kicińscy
Pizzeria „Stara Kuźnia” Państwo B. i J. Dudowie
Firma Ogrodnicza – Państwo Marcinkowie
P.P.H.U „MATTEO” – Pani M. Kruczek
DABEX – Państwo R. i S. Pawłowscy
Zakład odzieżowy „Renoma”
Rodzice i nauczyciele ZSP w Jedliczu

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912156

Pogoda