Home Aktualności V Wiosenny Turniej Wiedzy
PDF 

V Wiosenny Turniej Wiedzy

11 marca 2014 roku w Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu odbył się V Wiosenny Turniej Wiedzy dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Wzięły w nim udział czteroosobowe drużyny ze wszystkich szkół z naszej Gminy. By stanąć na podium
i uzyskać tytuł „Najlepszych”, szóstoklasiści musieli zmierzyć się
z szeregiem zadań z różnych dziedzin nauki szkolnej. Dla uczestników turnieju przygotowano także zadania problemowe, rebusy i zagadki, przy rozwiązywaniu których należało wykazać się nie tylko wiedzą książkową, ale także sprytem, szybkością
i inteligencją.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Klaudia Kania, Maryla Grela, Aleksandra Rozmus i Gabriela Jaskółka. W turniejowych zmaganiach udało im się wywalczyć czwarte miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912827

Pogoda