Home Aktualności Rachmistrz Gminy Jedlicze po raz dziesiąty
PDF 

Rachmistrz Gminy Jedlicze po raz dziesiąty

6 marca 2014r. w Zespole Szkół Publicznych odbyła się X edycja gminnego turnieju matematycznego „Rachmistrz Gminy Jedlicze”, któremu niezmiennie patronuje Burmistrz Gminy Jedlicze. Turniej adresowany do uczniów klas VI szkół podstawowych z  terenu naszej gminy ma na celu przede wszystkim wspieranie uzdolnionych matematycznie uczniów poprzez wdrażanie ich do samodzielnej i  systematycznej pracy oraz kształtowanie umiejętności logicznego i twórczego myślenia.

W konkursie wzięło udział 4 uczniów z naszej szkoły:

Maryla Grela 6a

Klaudia Kania 6a

Rafał Gronek 6b

Daniel Grzeliński 6b

W ciągu 60 minutowej rywalizacji   uczestnicy zmierzyli się z 13 zadaniami o różnym stopniu trudności. Każdy z nich otrzymał pamiątkowy upominek oraz poczęstunek.

Uczniowie pełni wrażeń z niecierpliwością czekają na konkursowy werdykt, który poznają 11 marca 2014r. podczas V Wiosennego Turnieju Wiedzy. Odbędzie się wówczas uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród ufundowanych przez Burmistrza Gminy Jedlicze.

Wszystkim młodym matematykom serdecznie dziękuję za przybycie na coroczny turniej, gratuluję im odwagi i życzę wielu sukcesów zwłaszcza w trudnej dziedzinie królowej nauk.

Szkolny koordynator turnieju: Dagmara Słabniak

 

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Statystyki

Odsłon : 1914731

Pogoda