Home Osiągnięcia Konkursy 2013/14
PDF 

1. Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej – etap gminny:

II miejsce Martyna Szot – kl. Va

 

2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap gminny

I miejsce Błażej Borek – kl. Vb

wyróżnienie Zuzanna Jaskółka – kl. IIIa

 

3. Plastyczny Konkurs Profilaktyczny „Szanuj zdrowie – Ratuj życie”

Nagrodzeni:

Wiktoria Trybus – kl. VIa - indywidualnie

Kamil Mrozek – kl. IVa - indywidualnie

 

4.Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek klasy I-III wyniki:

I miejsce Karolina Bołoz klasa III a

II miejsce Aleksandra Gabor klasa III a

III miejsce Sandra Chochołek klasa II a

Wyróżnienia:

Łukasz Rosenbaiger klasa I a

Mateusz Fałat klasa I b

Weronka Gęsiak klasa II b

Victoria Gomółka klasa III a

 

5.Szkolny Konkurs Przyrodniczo – Literacki na bajkę tematem której jest „Pomóż zwierzętom przetrwać zimę”.

Zwycięzcą konkursu jest Filip Łukaszewski z klasy IVa.

 

6.Jan Brzechwa - poeta dziecięcej radości

I miejsce Karolina Bołoz

II miejsce Aleksandra Gabor

III miejsce Izabela Bolanowska

 

7.I Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Juliana Tuwima dla dzieci ze szkół podstawowych gminy Jedlicze.

Wyróżnienie: Aleksandra Rozmus i Kornelia Wesołowska.

 

8.Radosny rytm kolędy-Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek o Świętach.

I miejsce Martyna Szot kl. Va

II miejsce Dominik Jaśkiewicz   kl. IVb

III miejsc Aleksandra Twaróg   kl. Va

Wyróżnienia: Jagoda Rymar kl. IVb

Dominika Syrek kl. Va  

 

 

9.Szkolny Konkurs na Świąteczną Choinkę.

I miejsce Gabriela Jaskółka klasa 6b

II miejsce Klaudia Kania klasa 6a

III miejsce Karolina Okarma klasa 4b

III miejsce Kamil Mrozek klasa 4a

Wyróżnienia:

Bartosz Gruchlik klasa 6a

Maryla Grela klasa 6a

Zuzanna Dziura klasa 5a

Daniel Grzeliński klasa 6b

Zuzanna Jaskółka klasa 3a (SP)

 

10.Konkurs na ozdobę choinkową „Świąteczny dzwoneczek”

I miejsce:        Oktawia Schneider I b

Paweł Trybus I a

Magdalena Englot III b

II miejsce :      Karolina Możdżeń I b

Julia Wiśniowska I b

Franciszek Legwant II a

Anna Klekot III b

III miejsce :     Eryk Bednarczyk Ib

Anna Klatka III b

Dominik Dzik III b

 

11.Konkurs plastyczny „Świąteczne anioły” zorganizowany przez GOK w Jedliczu

Klasy I – III

Wyróżnienia:  Zuzanna Jaskółka klasa IIIa

Kamila Uliasz   klasa IIIa

Klasy IV – VI

Wyróżnienia:  Kamil Mrozek klasa IVa

Filip Łukaszewski   klasaIVa

Gabriela Jaskółka   klasa VIb

 

12.„Najładniejszy Klasowy Kącik Bożonarodzeniowy”- rozstrzygnięcie konkursu:

I miejsce klasa 5a

I miejsce klasa 4a

II miejsce klasa 6a

II miejsce klasa 6b

III miejsce klasa 5b

 

13.Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Wizerunek Florka”.

III miejsce Aleksandra Gabor

 

 

14.Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce Karolina Bołoz

 

15.Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

III miejsce Zuzanna Jaskółka

wyróżnienie Kamil Durał

 

16. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. 

Do eliminacji gminnych zakwalifikowali się:

Rafał Gronek z kl. 6b 

Dominik Och z kl. 6a

Grzegorz Woźniak z kl. 5b.

 

17. Wyniki konkursu czytelniczego „Znam bajki Charlsa Perraulta”.

 I miejsce – Jadwiga Baraniec klasa II a

 II miejsce – Arkadiusz Garbacik klasa II b

 III miejsce – Karolina Góra klasa II b

 

18. XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Matematyczny"

Laureat Michał Janocha z klasy 4a - 4 miejsce w województwie.

Dyplomy uznania otrzymali:

 Tomkiewicz Szymon klasa 5a - 11miejsce w województwie i 512 miejsce w kraju

 Grela Maryla klasa 6a –139 miejsce w województwie i 3804 miejsce w kraju

 

 19. Gminny konkurs"Mistrz ortografii"

II miejsce zajęła uczennica klasy 6b Gabriela Jaskółka

IV miejsce zajęła uczennica klasy 6aMaryla Grela

 

20. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Lubimy mokradła"

wyróżnienie Klaudia Kania uczennica klasy 6a

 

21.Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona książka"

I miejsce Nikola Król klasa Ib

II miejsce Karolina Możdżeń kl Ib

               Nikola Mróz klasa Ia

III miejsce Kacper Trybus klasa Ib

                Mateusz Fałat klasa Ib

 

22. Konkurs językowy dla klas V-VI.

I miejsce gabriela Jaskółka  klasa VI b

II miejsce Szymon Tomkiewicz klasa Vb

III miejsce Maryla Grela klasa VI a

 

23.Debiutek 2014

            27 marca br. uzdolnieni wokalnie uczniowie szkoły podstawowej mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas corocznego Szkolnego Konkursu Piosenki DEBIUTEK.

Oto wyniki konkursu:

KLASY IV-VI

I miejsc           MARTYNA   SZOT kl. Va

II miejsce        DOMINIK   JAŚKIEWICZ kl. IVb

III miejsce       OLIWIA   GOLONKA kl. Vb

Wyróżnienie   MARCELINA   BUDA kl. IVb

 

24.Wyniki konkursu na palmę wielkanocną

 W kategorii palma wielkanocna wyniki przedstawiają się następująco:

 Klasy I-III

I miejsce Gabriel Nycz klasa II a

II miejsce Magdalena Englot klasa III b

III miejsce Zuzanna Wasłowicz klasa III b

 Wyróżnienie otrzymali:

Weronika Piecuch klasa III b

Weronika Machowska klasa III b

Manuela Goleń klasaII b

Kamila Woźniak klasa II a

Miłosz Lorens klasa III b

Karolina Góra klasa II b

Anna Klekot klasa III b

Izabela Janas klasa III b

Arkadiusz Garbacik klasa II b

 

 Klasy IV – VI

I miejsce Gabriela Jaskółka klasa VI b

                Karolina Bugiel klasa V b

                Gabriela Bugiel klasa V b

II miejsce Zuzanna Dziura klasaV a

                Michał Stach klasa klasa IV b

                Filip Łukaszewski klasa IV a

III miejsce Aleksandra Żebracka klasa VI b

                 Aleksandra Lubaś klasa IV a

     Norbert Jastrząb klasa IV a

Szczególne wyróżnienie otrzymał Szymon Tomkiewicz.

 

W kategorii pisanka wyniki przedstawiają się następująco:

 

 Klasy I-III

I miejsce Wiktoria Sanocka klasa II b

II miejsce Katarzyna Haniebnik klasa II a

III miejsce Jadwiga Baraniec klasa II a

Wyróżnienie otrzymali:

Dominik Dzik klasa III b

Franciszek Legwant klasa II a

 Klasy IV-VI

I miejsce Szymon Klatka klas V a

                Katarzyna Dubis klasa IV a

II miejsce Daniel Grzeliński klasa VI b

                Tymoteusz Och klasa IV b

III miejsce Tomasz Chodorowski klasa V a

                Aleksandra Żebracka klasa VI b

                Aleksandra Godzisz klasa VI b

 

 Wyróżnienia otrzymali:

Gabriela Jaskółka klasa VI b

Martyna Tkaczyk klasa VI a

Bartłomiej Gruchlik klasa VI a

Maryla Grela klasa VI a

Aleksandra Twaróg klasa V a

Maria Krawczyk klasa IV a

Filip Łukaszewski klasa IV a

Kornelia Wesołowska klasa VI b

Michał Janocha klasa IV a

Anna Mróz klasa VI b

 

25.Konkurs na Gigantyczna Palmę Wielkanocną

Dnia 12 kwietnia 2014r. w czasie Kiermaszu Wielkanocnego rozstrzygnięto konkurs ogłoszony przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu na gigantyczną palmę wielkanocną. Uczniowie klasy 0 c z naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w tym konkursie w swojej kategorii wiekowej, natomiast palma wykonana przez dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicy opiekuńczo- wychowawczej zajęła miejsce trzecie.

26.Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

W Szkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu uczniowie zmagali się z testem ze znajomości zasad zdrowego odżywiania się, udzielania pierwszej pomocy, chorób zakaźnych i cywilizacyjnych. Konkurs wpisywał się w obchody niedawnego Światowego Dnia Zdrowia. Laureatami konkursu zostali:

Aleksandra Wewiórska z klasy IV a,

Szymon Tomkiewicz z klasy V a,

Klaudia Kania z klasy VI a.

Na przełomie marca i kwietnia 2014 r. klasy drugie Szkoły Podstawowej wzięły udział w konkursie plastycznym pt.Tajemnica Loch Ness”. Zadaniem uczestników było przedstawienie w wybranej technice, według własnego wyobrażenia wizerunku Nessie, potwora ze szkockiego jeziora Loch Ness. Poniżej przedstawiamy nagrodzonych uczniów, których prace wyróżniała kreatywność, staranność oraz trafne ujęcie tematu konkursu.

I miejsceKarolina Janocha, kl. II a    

II miejsce - Kaja Wojtuń, kl. II b

III miejsceKlaudia Wiśniewska, kl. II a

Wyróżnienia: Karolina Góra, kl. II b,

Aleksandra Kowalska, kl. II b

 

27. Gminne eliminacje do Rejonowego Konkursu Poezji Patriotycznej

Przepustkę do konkursu rejonowego otrzyma zwycięzca eliminacji – Szymon Tomkiewicz z klasy V A. Uczeń z klasy IV B – Tymoteusz Och otrzymał wyróżnienie.

 

28. VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej

5 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół w Iwoniczu odbył się ostatni etap VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej pod patronatem Starostwa Powiatowego w Krośnie.  Nasz uczeń, Szymon Tomkiewicz z klasy 5a, został laureatem tego konkursu.

 

29. „W bajkowym świecie Ewy Szelburg – Zarembiny” –rozstrzygnięcie konkursu

Uczennica klasy III b Anna Klekot zajęła II miejsce , pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienia - III a : Durał Kamil , Jaskółka Joanna , Bolanowska Izabela , Bołoz Karolina

- III b : Drozdowicz Natalia , Dzik Dominik , Englot Magdalena , Jurusik Martyna , Klatka Anna , Lorens Milosz , Machowska Weronika .

 

 

30. Szkolny Konkurs Plastyczny „Nasz patron – Wincenty Manierski”

 

Nagrodzeni uczniowie:

 I miejsce Tomasz Chodorowski – klasa 5a

 II miejsce Zuzanna Englot – klasa 4b

 III miejsce Filip Łukaszewski – klasa 4a

 

Wyróżnienia: 

Martyna Szot – 5a

Sylwia Hap – 5b

Aleksandra Żebracka – 6b

Karolina Okarma – 4b

Hubert Grzeliński – 6a

Krzysztof Bek – 4b

 

31. Cztery wyróżnienia w KANGURZE!

 

W Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” czwórka naszych uczniów otrzymała wyróżnienia

w kategorii Maluch:

 

Michał Janocha kl. 4a,

Szymon Wietecha kl. 4a

 

w kategorii Beniamin:

 

Szymon Tomkiewicz kl. 5

Antoni Tajber kl. 5a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 32. Festiwal Piosenki Obcojęzycznej – eliminacje gminne.

 

13 maja 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbyły się gminne eliminacje Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej.

W przesłuchaniach wzięło udział 9 uczniów szkoły podstawowej.

 

Wyniki przedstawiają się następująco:

I m. Liwia Gałuszka - kl. 6b

II m. Dominik Jaśkiewicz - kl. 4b

III m. Kamila Dzik – kl.5b

 

 

33. 12 maja uczniowie klas piątych i szóstych szkoły podstawowej przystąpili do konkursu językowego „UK Quiz”. Piątoklasiści i szóstoklasiści sprawdzili swoją wiedzę na temat kultury, geografii i historii Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. W kategorii klas piątych „medalowe” lokaty zdobyli:

I miejsce - Szymon Tomkiewicz, kl. V a

II miejsce - Adrianna Ordyna, kl. V a

III miejsceOliwia Golonka, kl. V b

                       Szymon Klatka, kl. V a

                       Mateusz Wójtowicz, kl. V a

Spośród szóstoklasistów I miejsce zdobyła Maryla Grela, kl. VI b

                                         II miejsceMaria Sanocka, kl. VI b

                                         III miejsceKlaudia Kania, kl. VI a

34. 21 maja br. uczniowie klas IV i V szkoły podstawowej wzięli udział w szkolnym
konkursie historycznym na temat: „ Mieszko I – legendarny władca Polski”.

Uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą i umiejętnościami kojarzenia faktów historycznych.

Wyniki:

I miejsce – Tymoteusz Och z kl. IV b

II miejsce – Miłosz Pelczar z kl. IV b

III miejsce – Szymon Klatka z kl.V a

                 - Szymon Tomkiewicz z kl. V a

 

 35. 21 maja 2014r. w Zespole Szkół w Moderówce odbył się II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Kl. IV, adresowany do czwartoklasistów z Gminy Jedlicze.

W konkursie rywalizowało 18 uczestników, w tym troje uczniów z naszej szkoły.

Bezkonkurencyjny okazał się Michał Janocha z kl. 4a, który uzyskał I miejsce, zdobywając maksymalną liczbę punktów.

III miejsce w konkursie uzyskał Szymon Wietecha również z kl 4a.

 

36. Dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w tegorocznej edycji 
Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia". W 2014 roku konkurs odbywał się pod hasłem "Od pionierów życia do gazu łupkowego". Michał Dziura, uczeń klasy IVa, otrzymał w tym konkursie wyróżnienie Przewodniczącego Rady Naukowej Państwowego Instytutu Geologicznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Praca Michała podejmowała niełatwy temat eksploatacji gazu łupkowego. 

 

37. Kolejny sukces w konkursie plastycznym odniosła uczennica klasy VI a Klaudia Kania. Klaudia zdobyła jedną z dziesięciu nagród w Wojewódzkim Konkursie „Zdrowy styl życia. Produkty mleczne dla zdrowia”. Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczono podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych EKOGALA 2014 w Rzeszowie.

 

38.Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Od pionierów życia do gazu łupkowego” marzec 2014

 

Michał Dziura IVa otrzymał wyróżnienie Przewodniczącego Rady Naukowej Państwowego Instytutu Geologicznego.

 

39. Szkolny konkurs przyrodniczy dla klas VI „Z przyrodą na ty” 22.05.20014

 

Im Jakub Ślączka klasa VIb

 

IIm Klaudia Kania klasa VIa

 

IIIm Rafał Gronek klasa VIb

 

39. Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów klas V 29.05.2014

 

Im Sylwia Hap klasa Vb

 

II m Zuzanna Dziura klasa Va

 

IIIm Karolina Bugiel klasa Vb

 

40.W dniu 17 czerwca 2014 r. zorganizowano szkolny konkurs matematyczny klas trzecich „Mistrz Matematyki” . Do rywalizacji zgłosiło się 24 uczniów z klasy III a i III b .

I miejsce - w konkursie zajęła Aleksandra Gabor z klasy III a

 

II miejsceZuzanna Jaskółka - kl. III a

 

III miejsceKarolina Bołoz – kl. III a

 

                        Victoria Gomółka – kl.III a

 

                        Natalia Drozdowicz – kl. III b

 

IV miejsce – Aleksandra Hap kl. III a

 

                        Julia Słabniak – kl. III a

 

V miejsce – Anna Klatka – kl. III b

 

VI miejsce – Izabela Bolanowska – kl. IIIa

 

VII miejsce – Anna Klekot – kl. III b

 

VIII miejsce – Mateusz Ćwiąkała – kl. III b

 

IX miejsce – Weronika Wiśniowska – kl. III a

 

                        Jakub Wyderka – kl. III b

 

X miejsce – Kamil Durał – kl. III a

 

XI miejsce – Szymon Tkaczyk – kl. III a

 

X miejsce – Weronika Machowska – kl. III b

 

XI miejsce – Natalia Papużyńska – kl. III a

 

                        Adrianna Janas – kl. III a

 

XII miejsce – Natalia Świerczek – kl. III a

 

XIII miejsce – Julita Bugiel – kl. III b

 

XIV miejsce – Alan Jasicki – kl. III b

 

XV miejsce – Radosław Wiater – kl. III b

 

XVI miejsce – Kacper Jeż – kl. III a

 

XVII miejsce – Dominik Dzik – kl. III b

 

41.Dnia 21 maja 2014 r. pani Biś Małgorzata i Izabela Jamrozy – Motyka zorganizowały dla uczniów klas I – III konkurs plastyczny „Portret mojej mamy”

Wyróżnienia w konkursie plastycznym „PORTRET MOJEJ MAMY” otrzymali uczniowie :

 

I a

 

Mróz Nikola

 

I b

 

Król Nikola

 

Pitrus Oskar

 

II a

 

Janocha Karolina

 

Król Maciej

 

Baraniec Aleksander

 

Papużyński Igor

 

II b

 

Kowalska Aleksandra

 

Sanocka Wiktoria

 

Cygan Natalia

 

Wojtuń Kaja

 

Wiśniowska Weronika

 

III a

 

Gabor Aleksandra

 

Gomółka Wiktoria

 

Świerczek Natalia

 

Słabniak Julia

 

Sajdak Patrycja

 

Tkaczyk Zuzanna

 

Janas Adrianna

 

Jaskółka Zuzanna

 

Papużyńska Natalia

 

Bolanowska Izabela

 

Uliasz Kamila

 

Hap Aleksandra

 

III b

 

Wasłowicz Zuzanna

 

Machowska Weronika

 

Lula Mateusz

 

Trybus Jakub

 

Klekot Anna

 

Drozdowicz Natalia

 

 

 42. Konkurs matematyczny dla uczniów klas pierwszych, organizator - Małgorzata Świdrak

I miejsce- Mateusz Fałat kl.1b
II miejsce Katarzyna Madej 1a
III miejsce Gabriel tyburski kl. 1a i Karolina Możdżeń kl 1b
 
43.Konkurs recytatorski pt. Wiersze z humorem, organizator M. Biś, I. Jamrozy-Motyka, M. Swidrak
I miejsce Góra Karolina kl. 2b
II miejsce Bołoz Karolina kl. 3a i Konrad Dembiczak kl. 1a
III miejsce Klekot Anna kl. 3b, Katarzyna Madej kl. 1a i Oktawia Schnaider kl. 1b

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913300

Pogoda