Home Aktualności Pożegnanie klas szóstych ze Szkołą Podstawową.
PDF 

W przeddzień zakończenia roku szkolnego 2012/2013 odbyła się uroczystość pożegnania klas szóstych ze szkołą podstawową.

W sali gimnastycznej spotkali się: szóstoklasiści, ich rodzice oraz dyrekcja szkoły i nauczyciele. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za ciężką pracę w minionym roku szkolnym, pogratulowała sukcesów  i życzyła udanych, bezpiecznych wakacji. Absolwenci naszej Szkoły, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem otrzymali z rąk Pani Dyrektor nagrody książkowe, a ich Rodzice-Listy Gratulacyjne. Pięcioro najlepszych uczniów klas szóstych zostało wpisanych do Złotej Księgi Szkoły. Wyróżniono także: finalistę konkursu przedmiotowego, najlepszego sportowca, najlepszego czytelnika oraz uczniów najaktywniej pracujących w Samorządzie Uczniowskim. Podziękowania otrzymali też rodzice szóstoklasistów, którzy najbardziej angażowali się w życie Szkoły i poszczególnych klas. Absolwenci złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły, który następnie przekazali młodszym kolegom.  Na zakończenie oficjalnej części uroczystości delegacja szóstoklasistów złożyła kwiaty na grobie patrona Szkoły- Wincentego Manierskiego.  A potem scena należała do uczniów, którzy przygotowali pełną humoru inscenizację. Olimpijscy bogowie opowiedzieli w niej o życiu naszej Szkoły, a uczniowie podziękowali  swoim nauczycielom i wychowawcom za trud i serce włożone w nauczanie i wychowanie.

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912817

Pogoda