Home Aktualności Udział drużyny dziewcząt w finale wojewódzkim w 3 – boju la
PDF 

Udział drużyny dziewcząt w finale wojewódzkim w 3 – boju la

W dniu 14 czerwca 2013 r. w Rzeszowie na obiekcie Resovii Rzeszów, odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 3 – boju la dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 26 najlepszych szkół z województwa podkarpackiego na 724 szkoły sklasyfikowane w rankingu szkolnego związku sportowego.

Do 3 – boju zaliczały się następujące konkurencje: 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową – punktowało czterech najlepszych zawodników z drużyny.

Nasze uczennice zaprezentowały się dobrze. Dziewczęta zajęły 18 – naste miejsce, zdobywając 418 punktów, gdyby powtórzyły wynik z zawodów powiatowych – miałyby szansę na 12 miejsce w województwie. Najlepszą zawodniczką w naszej drużynie indywidualnie została Sara Płaziak, która uzyskała 122 punktów, II miejsce indywidualnie zajęła Weronika Woźniak zdobywając 120 punktów.

 

Naszą szkołę reprezentowały:

Woźniak Weronika, Dłuska Klaudia, Zając Gabriela, Płaziak Sara i Duplaga Wiktoria

 

Opiekun: Elżbieta Pitrus i Beata Wosiewicz

 

Wyniki końcowe:

3 – bój dziewczęta:

I miejsce – SP Ustrzyki Dolne – 559 pkt.

II miejsce – SP Sanok nr 4 – 537 pkt.

III miejsce – SP Ruda Różanecka – 521 pkt.

IV miejsce – SP Pruchnik – 521 pkt.

V miejsce – SP Stalowa Wola nr 11 – 509 pkt.

VI miejsce – SP Huta Krzeszowska – 502 pkt.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Statystyki

Odsłon : 1914702

Pogoda