Home Aktualności Powiatowe zawody w grach i zabawach „Baw się z nami”
PDF 

 

Powiatowe zawody w grach i zabawach „Baw się z nami”

 

W dniu 3 czerwca 2013 r. w Posadzie Górnej, zostały rozegrane powiatowe zawody w ramach konkursu „Baw się z nami”. Są to zawody z kalendarza szkolnego, dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w rywalizacji sportowej. Pierwszy raz po kilku latach przerwy, wzięli udział w tym konkursie uczniowie naszej szkoły. Do rywalizacji stanęło
4 z 9 zgłoszonych szkół powiatu krośnieńskiego. Były to reprezentacje: SP Posada Górna, SP Łęki Dukielskie, SP Lubatowa i SP Jedlicze. Każda drużyna składała się
z 10 zawodników: 5 chłopców i 5 dziewczynek, z czego do każdej konkurencji wystawianych było 8 zawodników (4+4). W sumie uczniowie wystartowali w 7-miu różnych konkurencjach, za które otrzymywali określone punkty. Uczniowie naszej szkoły wypadli bardzo dobrze – zajmując II miejsce. Przegrali jedynie
z gospodarzami – Posadą Górną, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce
w finale wojewódzkim.

 

 Naszą szkołę reprezentowali:

Ziomek Sandra, Młocek Aleksandra, Kosiek Anna, Wewiórska Aleksandra, Tomkiewicz Aleksandra, Janocha Michał, Klekot Bartosz, Wajda Jakub, Maciejowski Karol i Jastrząb Norbert.

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Posada Górna – awans do zawodów rejonowych

II miejsce – SP Jedlicze

III miejsce – SP Lubatowa

IV miejsce – SP Łęki Dukielskie

 

 

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913366

Pogoda