Home Aktualności Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecze Wisłoki w Jaśle
PDF 

   W dniu 10 maja 2013 r. uczniowie naszej szkoły – Mariola Sekuła 6a, Dawid Dłuski 6a, Kacper Gęsiak 6c – reprezentowali naszą gminę w imprezie „bieg po słońce”
w ramach akcji „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”.

   Organizatorzy zadbali o bardzo dobre przygotowanie imprezy, którą rozpoczął „bieg po słońce” na dystansie 640 m. Po zakończeniu konkurencji biegowej, uczestnicy w oczekiwaniu na rozdanie nagród, mogli wziąć udział w quizach, grach i zabawach ruchowych oraz konkursach plastycznych. Ci, którzy byli bardziej zmęczeni, mieli okazję obejrzeć występy dziecięcych grup tanecznych
i wokalnych.

   Gdy nadeszła pora wręczenia nagród, mieliśmy powody do radości. I miejsce zdobył uczeń naszej szkoły - Kacper Gęsiak, za co otrzymał puchar, medal oraz liczne nagrody rzeczowe: torbę sportową, pendrive, czapkę, koszulkę i śpiwór.

   Mariola i Dawid również mogli zaliczyć swój udział w zawodach do bardzo udanych i także zostali nagrodzeni otrzymując: torbę sportową, pendrive oraz koszulkę sportową.

   W tym dniu żaden z uczestników imprezy nie był przegrany. Organizatorzy wszystkim wręczyli nagrody oraz podziękowali za udział i dobrą zabawę.

 
 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913089

Pogoda