Home Aktualności Rozstrzygnięcie konkursów recytatorskich
Rozstrzygnięcie konkursów recytatorskich PDF 

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW RECYTATORSKICH

   15.04.2013 r. w zabytkowej szkole w Żarnowcu odbył się gminny etap IX Konkursu Recytatorskiego „Tropem współczesnej poezji”. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Katarzyna Kochanek, Weronika Czekańska, Julia Bolanowska i Julia Głowacka.

   Do etapu powiatowego, który odbył się 17.04.2013 r. w RCKP w Krośnie, zakwalifikowała się Katarzyna Kochanek.
   Odbył się również VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej. Podczas etapu gminnego, który miał miejsce 16.04.2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu z naszej szkoły wystąpiła: Katarzyna Kochanek, Weronika Czekańska, Julia Bolanowska i Julia Glowacka.

   Kasia Kochanek i Weronika Czekańska zostały laureatkami etapu gminnego i zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który odbył się 18.04.2013 r. w Iwoniczu Zdroju. Weronika Czekańska zdobyła wyróżnienie i będzie reprezentować Gminę Jedlicze podczas uroczystych obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Iwoniczu Zdroju.

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912830

Pogoda