Home Aktualności Rachmistrz Gminy Jedlicze
PDF 

Rachmistrz Gminy Jedlicze po raz dziewiąty

 

6 marca 2013r. w Zespole Szkół Publicznych odbyła się IX edycja gminnego turnieju matematycznego „Rachmistrz Gminy Jedlicze”, któremu niezmiennie  patronuje  Burmistrz Gminy Jedlicze. Turniej adresowany do uczniów klas VI szkół podstawowych z  terenu naszej gminy ma na celu przede wszystkim wspieranie uzdolnionych matematycznie uczniów poprzez wdrażanie ich do samodzielnej  i  systematycznej pracy oraz kształtowanie umiejętności logicznego i twórczego myślenia.

W konkursie wzięło udział  7 uczniów z naszej szkoły:

Gabriel Winiarski 6a,

Maciej Wasłowicz 6a,

Patryk Wiśniowski 6a,

Weronika Czekańska 6b,

Michał Wojdyła 6b,

Dominik Sanocki 6c

Michał Fiejtek 6c.

W ciągu 60 minutowej rywalizacji   uczestnicy zmierzyli się  z 12 zadaniami o różnym stopniu trudności. Każdy z nich otrzymał pamiątkowy upominek  oraz  poczęstunek.

Uczniowie pełni wrażeń z niecierpliwością czekają na konkursowy werdykt, który poznają 14 marca 2013r. podczas IV Wiosennego Turnieju Wiedzy. Odbędzie się wówczas uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród ufundowanych przez Burmistrza Gminy Jedlicze.

Wszystkim młodym matematykom serdecznie dziękuję za przybycie na coroczny turniej, gratuluję im odwagi  i  życzę wielu sukcesów zwłaszcza w trudnej dziedzinie królowej nauk.

 

Szkolny koordynator turnieju: Dagmara Słabniak

 

Tutaj możesz się zapoznać z treścią zadań które były na konkursie zobacz

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912862

Pogoda