Home Aktualności Remont narciarni zakończony - treningi wznowione.
PDF 

 

Trudny okres pandemii koronawirusa od połowy marca 2020 roku zatrzymał w miejscu  wiele dziedzin życia w Polsce(również sport) i na świecie. Mamy nadzieję, że wszystko już w niedługim czasie wróci do normalności. Nauczyciele wychowania fizycznego SP Jedlicze oraz rodzice trenujących dzieci z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Podkarpacie Jedlicze zabrali się do ciężkiej pracy przy remoncie narciarni. Remont rozpoczął się w marcu i wykonane zostały następujące prace: usunięcie odpadającego tynku i farby, uzupełnienie braków tynkarskich, pomalowanie narciarni, montaż nowych stojaków na narty, półek na buty, wieszaków na pokrowce narciarskie, wieszaków na kije, wieszaków na kaski, montaż haków na start i meta, montaż haków na walizki ze smarami narciarskimi, nowa okleina z logo klubu na drzwiach i drzwiach wejściowych, malowanie szafek i wiele innych drobnych napraw. Dzięki wsparciu Dyrekcji SP Jedlicze zostały zakupione farby, drobne artykuły przemysłowe oraz pompa wodna. Narciarnia umieszczona jest w piwnicach szkoły i często podczas opadów deszczu w okresie letnio - jesiennym woda powoduje zamakanie ścian i gromadzenie się jej w dużej ilości na podłodze. Mamy nadzieję, że pompa wodna w pewnym stopniu pomoże w szybkim usuwaniu nadmiaru wody. Niestety wilgoć nie jest dobrym sprzymierzeńcem znajdującego się tam sprzętu. 

Również początek maja 2020 roku i powolne umożliwianie powrotu do normalności pozwoliło na wznowienie treningów narciarzy z MUKSu w określonych warunkach, o których jest mowa na stronie Ministerstwa Sportu. Młodzi narciarze z MUKS Podkarpacie Jedlicze trenują w grupach 6 osobowych, osobno dziewczęta, osobno chłopcy. Każdy z zawodników ma przydzielony swój sprzęt(nartorolki, kije, buty, kask, kamizelka). Przed i po treningach odbywa się obowiązkowa dezynfekcja rąk i sprzętu.

Na koniec bardzo dziękuję za okazaną POMOC przy remoncie narciarni: Dyrekcji SP Jedlicze, Panom: Mariuszowi Biskupowi, Pawłowi Maciejowskiemu, Mirosławowi Mrozowi, Robertowi Gleniowi, Ryszardowi Brilowi, Antoniemu Brilowi. 

Ze Sportowym Pozdrowieniem Piotr Bril

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910104

Pogoda