Home Aktualności Najlepsi uczniowie po klasyfikacji śródrocznej
PDF 

Najlepsi uczniowie po klasyfikacji śródrocznej

Dzieci wyróżniające się z klas 1-3

 

Klasa 1a

Chochołek Sandra, Klatka Jakub, Kłapkowska Anna, Majchrowicz Adrian, Papużyński Igor, Patla Martyna, Trybus Aleksandra, Wiśniewska Klaudia, Woźniak Kamil

 

Klasa 1 b

Chochołek Wiktoria, Filar Konrad, Gęsiak Weronika, Goleń Manuela, Góra Karolina, Kocur Kamil, Sanocka Wiktoria, Winiarska Weronika, Wojtuń Kaja,  Woźniak Anna, Zaborska Oliwia

 

Klasa 2 a

Bołoz Karolina, Dobosz Maciej, Durał Kamil, Gabor Aleksandra, Giemza Maciej, Gomółka Victoria, Jaskółka Zuzanna, Papużyńska Natalia, Słabniak Julia, Świerczek Natalia, Tkaczyk Szymon, Wiśniowski Mateusz, Wiśniowska Weronika, Wróbel Jakub

 

Klasa 2b

Bugiel Julita, Drozdowicz Natalia, Dzik Dominik, Jastrzębski Szymon, Klatka Anna, Klekot Anna, Machowska Weronika, Trybus Jakub, Wasłowicz Zuzanna

 

Klasa 3a

Janocha Michał, Kijowski Cezary, Kosiek Anna, Krawczyk Maria, Lubaś Aleksandra, Łukaszewski Filip, Mrozek Kamil, Sajdak Michał, Szymbara Mateusz, Tomkiewicz Aleksandra, Wajda Jakub, Wasilewski Miłosz, Wewiórska Aleksandra, Wietecha Szymon, Ziomek Sandra

 

Klasa 3b

Buda Marcelina, Jaśkiewicz Dominik,  Łukaszewski Aleksander, Rafał Mach, Och Tymoteusz, Okarma Karolina, Miłosz Pelczar, Rymar Jagoda, Smoleń Emilia, Stach Michał, Szergowicz Maksymilian, Trybus Iga

 

 

 

 

Dzieci wyróżniające się z klas 4-6


Klasa 4a

Tomkiewicz Szymon 5,09, Krzysztyniak Kacper 4,90, Tajber Antoni 4,90, Ordyna Adrianna 4,81, Szot Martyna 4,81, Wójtowicz Mateusz 4,81, Dziura Zuzanna 4,72, Król Bartłomiej 4,72, Dziura Jan 4,63, Pawłowska Ewa 4,63, Chodorowski Tomasz 4,54, Klatka Szymon 4,54

 

 

Klasa 4b

Bugiel Gabriela 5,0, Hap Sylwia 5,0, Dzik Kamila 4,91, Bugiel Karolina 4,91, Janas Klaudia 4,7,  Golonka Oliwia 4,64,  Góra Kamil 4,55,  Kopacz Mateusz             4,55

 

Klasa 5a

Kania Klaudia 5,0, Trybus Weronika 5,0, Grela Maryla 4,8, Och Dominik 4,8, Wojtuń Martyna 4,8, Gruchlik Bartłomiej 4,7, Turczyn Wiktoria 4,7Tkaczyk Martyna 4,5

 

Klasa 5b

 

Sanocka Maria 5,0, Jaskółka Gabriela 4,9, Rozmus Aleksandra 4,9, Bobusia Anna 4,7, Mróz Anna 4,6

 

Klasa 6a

Winiarski Gabriel  4,9, Janocha Mateusz 4,8, Śmigiel Krzysztof 4,8, Wasłowicz Maciej 4,7, Świeboda Karol 4,6

 

Klasa 6b

Wojdyła Michał 5,0, Bolanowska Julia 4,8, Kochanek Katarzyna 4,7, Czekańska Weronika 4,6, Świdrak Aleksandra 4,6, Buda Mateusz 4,5, Gleń Aleksandra  4,5

 

Klasa 6c

Baran Patryk 4,9, Biskup Jagoda 4,9, Grzebyk Justyna 4,9, Gęsiak Kacper 4,9, Krawczyk Weronika 4,8, Piękoś Wiktoria 4,8 Biskup Ilona 4,7, Lepucka Martyna 4,5, Młocek Weronika 4,5.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912781

Pogoda