Home Aktualności W nagrodę do kina.
PDF 

 

O tym, że warto sumiennie chodzić na wszystkie lekcje, przekonało się 49 naszych uczniów, którzy 28 lutego 2020r. wybrali się do kina Helios w Krośnie w ramach nagrody za 100% frekwencję w I półroczu. Wyjazd został ufundowany przez Radę Rodziców oraz Dyrektora Szkoły. Wszystko zgodnie z założeniami realizowanego w naszej szkole Programu Poprawy Frekwencji, który zakłada nagradzanie obowiązkowości, punktualności oraz motywowanie do systematycznego uczęszczania na zajęcia.

Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe. Dla każdej z nich zaplanowano inny seans. Młodsi widzowie mogli zobaczyć film „SONIC. Szybki jak błyskawica” - historię najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi. Natomiast dla starszych uczniów wybrano dramat sportowy „Kickbokserka” - którego bohaterką jest nastoletnia Bo zmagająca się z rodzinnymi problemami. Zafascynowana trenującą kickboxing sąsiadką postanawia spróbować swoich sił w tym sporcie.

Uczniowie z uwagą śledzili losy filmowych bohaterów, którzy z pewnością zainspirowali ich do refleksji, a co najważniejsze, skutecznie rozproszyli smutek po niedawno minionych feriach. Nagrodzeni zupełnie zasłużenie mogli ten wyjątkowy dla siebie dzień spędzić miło i leniwie w gronie swoich rówieśników.

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Dyrektorowi Szkoły
za ufundowanie wycieczki.

 

Dagmara Słabniak

Mirosława Świdrak

Beata Telesz

Marta Sanocka

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910050

Pogoda