Home Aktualności III Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen?”
PDF 

 

          9 stycznia 2020 roku odbył się w naszej szkole etap szkolny III Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen”, który jest organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Jego celem jest motywowanie uczniów do uczenia się języka niemieckiego, wspieranie czytelnictwa w języku niemieckim oraz mobilizowanie uczniów do samodzielnej i systematycznej pracy. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 7 i 8 rozpoczynający naukę języka niemieckiego w klasie 7 ( poziom A1, A2) – w sumie 17 uczniów naszej szkoły. Test składał się z części leksykalno – gramatycznej i części sprawdzającej rozumienie tekstu czytanego. Do etapu regionalnego zostaną zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 75% punktów możliwych do zdobycia w etapie szkolnym. Komitet Regionalny ustali listę uczestników zakwalifikowanych do etapu regionalnego najpóźniej do 26 stycznia 2020 roku. Czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu. Życzymy powodzenia naszym uczniom.

Nauczyciel języka niemieckiego: Renata Grzebyk

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910050

Pogoda