Home Aktualności Mikołajki w IV B.
PDF 

 

         9 grudnia uczniowie z 4b wyruszyli do Krosna, by tam świętować mikołajki klasowe. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w kinie „Sokół”, gdzie dzieci obejrzały animację „Śnieżna paczka”.

         Przygody polarnego lisa Śmigłego uzmysłowiły wszystkim, że ambicja to nie wszystko. Każdy chce być dostrzeżony i doceniony, ale niezmiennie najważniejsza pozostaje przyjaźń. Śmigły wraz z przyjaciółmi musiał ocalić swoją małą ojczyznę przed zagładą, której chciał dokonać stojący na czele armii maskonurów mors.

         Po seansie uczniowie udali się do kręgielni „K15”. Dla wielu z nich było to pierwsze spotkanie z tą dyscypliną sportu, ale szybko okazało się, że wśród czwartoklasistów znajdują się prawdziwi mistrzowie. Młodzież miło spędziła czas, w przerwach pomiędzy kolejnymi perfekcyjnymi strąceniami kręgli każdy mógł skosztować pizzy i podziwiać popisy kolegów.

         Mamy nadzieję, że Mikołaj spisał się na miarę oczekiwań uczniów, niektórzy już dopytywali o kolejną rozgrywkę, ponieważ, jak na ambitnych uczniów przystało, chcą poprawić swoje wyniki!

Michał Stój

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 108 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910131

Pogoda