Home Osiągnięcia Konkursy
PDF  Array Drukuj Array

 

 



I. Konkurs plastyczny pod hasłem: „Zapobiegajmy pożarom” (etap gminny)
- 2. miejsce Anna Bobusia, 5b
- 3. miejsce Kornelia Wesołowska, 5b

II. Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej
- Mateusz Buda, 6b
- Weronika Czekańska, 6b
- Julia Bolanowska, 6b
- Julia Głowacka, 6b
- Dominika Syrek, 4a
Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Wydawnictwo MAC Edukacja.

III. Kuratoryjny Konkurs Historyczny (etap szkolny)
Uczestniczyło 4 uczniów. Najlepszy wynik osiągnęła Biskup Ilona z klasy 6c
– 36 punktów.

IV. Kuratoryjny Konkurs z Języka Polskiego (etap szkolny)

Uczestniczyło 17 uczniów. Najlepsze wyniki osiągnęli:
- Justyna Grzebyk, 6c -35pkt.
- Weronika Czekańska, 6b – 32pkt.
- Anita Bugiel, 6a – 31pkt.

V. Kuratoryjny Konkurs Matematyczny (etap szkolny)
Najlepszy wynik osiągnął Gabriel Winiarski z klasy 6a.

VI. Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego (etap szkolny)
Uczestniczyło 15 uczniów.
Najlepszy wynik uzyskał Patryk Baran z klasy 6c – 45pkt. i zakwalifikował się do etapu rejonowego.
2. miejsce Michał Wojdyła, 6b – 36pkt.
3. miejsce Justyna Grzebyk, 6c – 28pkt.

VII. Kuratoryjny Konkurs z Przyrody (etap szkolny)
Uczestniczyło 9 uczniów. Najlepszy wynik osiągnął Patryk Baran z klasy 6c.


VIII. Projekt: Akcja ekologiczna „Szukamy rady na nasze odpady” zorganizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki.
Konkurs na komiks na temat: „Segregacja odpadów”.

Weronika Czekańska z klasy 6b reprezentowała Gminę Jedlicze i została nagrodzona.

IX. Szkolny Konkurs Przyrodniczo – Literacki pod hasłem: „Krajobrazy świata w słowach 
i obrazach”.
Laureatami konkursu zostali:
- Mateusz Buda, 6b
- Jagoda Biskup, 6c
- Julia Łukaszewska, 6b

X. Konkurs Biblijny (etap szkolny)
- 1. miejsce Szymon Tomkiewicz, 4a
- 2. miejsce Gabriel Winiarski, 6a
- 3. miejsce Weronika Czekańska, 6b

 

 

XI Konkursy polonistyczne:

Szkolny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku zorganizowany w ramach obchodów Roku Janusza Korczaka

Laureaci:

Mateusz Janocha kl.6a

Krzysztof Piękoś kl.6a

Szymon Tomkiewicz kl.4a

Katarzyna Kochanek kl.6b

Organizator: Celina Buczyńska

 

XII Konkurs literacko –czytelniczy : ,,Prometeusz –obrońca ludzkości’’

I miejsce Liwia Gałuszka kl. 5b

II miejsce Weronika Trybus kl.5a

III miejsce Kacper Trybus kl.6c

Organizatorzy : Barbara Krawczyk

Bożena Janocha

XIII Konkursy przyrodnicze :

Konkurs przyrodniczy zorganizowany przez Magurski Park Narodowy  ,, Małe i duże zwierzęta w naturze”

Nagrodzeni:

Aleksandra Świdrak kl.6b

Klaudia Kania kl.5a

Julia Bolanowska kl.6b

Katarzyna Kochanek kl.6b

Maria Sanocka kl.5b

 

XIV Konkursy matematyczne:

28 listopada 2012 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ‘’ Alfik Matematyczny ‘’ zorganizowany przez firmę  edukacyjną ‘’Łowcy Talentów –Jersz”. W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło 52095 uczniów z 1326 szkół.

Wśród naszych uczniów  dyplomy uznania za najlepsze wyniki w szkole otrzymali:

Szymon Tomkiewicz kl.4a  (22 miejsce w województwie i 798 miejsce w kraju)

Winiarski Gabriel kl.6a ( 24 miejsce w województwie i 569 miejsce w kraju)

Czekańska  Weronika kl.6b ( 53 miejsce w województwie i 1306 miejsce w kraju)

Konkursy muzyczne

XV Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

KL. I-III

I miejsce Karolina Bołoz klasa IIa

II miejsce Jakub Wajda klasa IIIa

III miejsce Sandra Chochołek klasa Ia

 Wyróżnienia:

Klaudia Wiśniewska klas Ia

Izabela Bolanowska klasa IIa

Marcelina Buda klasa IIIb

Dominik Jaśkiewicz klasa IIIb

Sandra Ziomek klasa IIIa

 

Kl IV-VI:

I miejsce Anna Mróz kl.5b

II miejsce Martyna Szot kl.4a

III miejsce Dominika Syrek kl.4a

Kategoria instrumentaliści

Główna nagroda : Szymon Tomkiewicz kl.4a

Wyróżnienie Julia Głowacka kl. VIB

 

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek:

 

wyróżnienia: Sandra Ziomek klasa IIIa

                     Karolina Bołoz  klasa IIa

 

XVI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek:

III miejsce Dominika Syrek kl.4a

Wyróżnienie Weronika Czekańska kl.6b

XVII Konkursy z języka angielskiego:

31.01.2013 roku nasza szkołę na etapie wojewódzkim konkursu z języka angielskiego reprezentował  Patryk Baran kl.6c

Opiekun: Justyna- Pernal- Blicharczyk

 

Konkursy Samorządu Uczniowskiego:

XVIII Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

"DZIEŃ BABCI I DZIADKA"


I miejsce - Aleksandra Świdrak
I miejsce - Mateusz Wójtowicz

 

XIX Wyniki konkursu na plakat na dyskotekę andrzejkową. 

Nagrodzono prace dwóch uczennic, przyznając dwa pierwsze miejsca dla :

Aleksandry Godzisz z klasy 5b

Kornelii Wesolowskiej z klasy 5b.

 

 XX Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Julia Łukaszewska kl. 6b
I miejsce Mateusz Wójtowicz kl. 4a
II miejsce Michał Biernacki kl. 4a

 

XXI Konkurs zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie "Najpiękniejsza szopka"

 

III miejsce Zuzanna Jaskółka klasa IIa

 

XXII Konkurs Samorządu Uczniowskiego na świąteczny wystrój klas.

I miejsce – sala nr 4 (klasa IVb)

I miejsce sala nr 6 (klasa VIc)

II miejsce sala nr 8 (klasa IVa)

II miejsce sala nr 5 (klasa VIb)

III miejsce sala nr 1 (klasa Vb)

III miejsce sala nr 7 (klasa Va)

 


XXIII Zwycięzcy konkursu „Bądź punktualny”:

 

Bugiel Gabriela 4b

Duplaga Wiktoria 4b

Wiśniowski Patryk 6a

 

XXIV Konkurs plastyczny "Miś na wieczorne smutki" 

Udział 17 uczniów z klas drugich.

 

XXV Konkurs czytelniczy klas II "W krainie baśni"

 

I Kamil Durał                    klasa II a

II Zuzanna Jaskółka         klasa IIa

III Jakub Biskup               klasa IIa

    Natalia Drozdowicz     klasa II b

 

XXVI Konkurs czytelniczy klas III "Znam wiersze Juliana Tuwima"

 

I m. Tymoteusz Och          klasa III b

II m. Jakub Wajda             klasa IIIa

III m. Dominik Jaśkiewicz klasa IIIb

wyróżnienia:

Maria Krawczyk klasa IIIa

Mateusz Szymbara klasa IIIa

 

 

 

KONKURSY MATEMATYCZNE

 

14.03.2013r.

IV WIOSENNY TURNIEJ WIEDZY

II miejsce drużynowo: Weronika Czekańska 6b,

Justyna Grzebyk 6c,

Patryk Baran 6c

Maciej Wasłowicz 6a

6.03.2013r.

IX EDYCJA GMINNEGO TURNIEJU MATEMATYCZNEGO „RACHMISTRZ GMINY JEDLICZE” POD PATRONATEM BURMISTRZA GMINY JEDLICZE

I miejsce: Gabriel Winiarski 6a

II miejsce: Weronika Czekańska 6b

Wyróżnienie:  Maciej Wasłowicz  6a

 

5.02.2013r.

VI KROŚNIEŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY etap szkolny

Uczniowie zakwalifikowani do etapu finałowego:

Daniel Grzeliński 5b (najlepszy wynik w szkole)
Dawid Klocek 5b
Michał Wojdyła 6b
Weronika Czekańska 6b
Gabriel Winiarski 6a

21.03.2013r.

KANGUR MATEMATYCZNY czekamy na wyniki

Udział wzięło 28 uczniów z klas 4, 5, 6

 

 

 

 

KONKURSY PRZYRODNICZE

07.03.2013r.

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU

Udział wzięło 21 uczniów z klas 5 i 6.

Laureaci tegorocznej edycji: Aleksandra Świdrak 6b

Patryk Baran 6c

Katarzyna Kochanek 6b

 

PTASI AZYL

Uczennica klasy 6c Martyna Lepucka została nagrodzona w konkursie plastycznym przeprowadzonym przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy pod hasłem „Ptaki w mieście – wspólna przestrzeń”,           w ramach projektu pod nazwą Ośrodek Rehabilitacji Krajowych Ptaków Chronionych „Ptasi Azyl”.

Praca Martyny została wyróżniona w kategorii „Rehabilitacja ptasich pacjentów”        i będzie wyeksponowana na wystawie, która planowana jest na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego.

 

KONKURSY JĘZYKOWE

31.01.2013

WOJEWÓDZKI KONKURS JEZYKA ANGIELSKIEGO

Uczeń klasy 6c Patryk Baran znalazł się w wyróżnionym gronie finalistów wojewódzkiego konkursu języka angielskiego.

 

 

 

KONKURSY PLASTYCZNE

KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Wyróżnienie Katarzyna Kochanek klasa 6b

 

SZKOLNY KONKURS NA OZDOBY WIELKANOCNE

1 miejsce - Dominik Sanocki 6c

2 miejsce -  Bartosz Rysz 5b

Oliwia Świdrak 6c

3 miejsce – Zuzanna Dziura 4a

Wyróżnienie: Jakub Pankiewicz 6c, Szymon Buczyński 6b

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

MŁODIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

Dawid Maciejowski 6b – pierwsze miejsce w Gminie

- czwarte miejsce w powiecie

 

KONKURS BIBLIJNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

„BYĆ SOLĄ ZIEMI”

Zwycięzcy etapu szkolnego: Weronika Czekańska 6b

Gabriel Winiarski 6a

Szymon Tomkiewicz 4a

Do etapu finałowego awansowały trzy osoby, które uzyskały najlepsze wyniki w dekanacie krośnieńskim wśród nich dwóch uczniów naszej szkoły.

Szymon Tomkiewicz 4a – 1 miejsce

Gabriel Winiarski 6a – 3 miejsce

Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w finale archidiecezjalnym konkursu, który odbędzie się 14 maja 2013r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu.

 

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Jedliczu w kwietniu i maju

 

Konkurs fotograficzny „Pierwsze oznaki wiosny” zorganizowany przez  opiekunów Samorządu Uczniowskiego

Wyróżnienia: Julia Bolanowska 6b, Aleksandra Świdrak 6b, Mateusz Wójtowicz 4a, Aleksandra Twaróg 4a,  Kamila Bobusia 5b, Anna Bobusia 5b

 

 

IX Konkurs Recytatorski „ Tropem współczesnej poezji”- opiekun: Celina Buczyńska

Etap gminny- Katarzyna Kochanek 6b- laureatka

Etap powiatowy – Katarzyna Kochanek 6b- udział

 

VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej- opiekun: Celina Buczyńska

Etap gminny- Katarzyna Kochanek 6b, Weronika Czekańska 6b- laureatki

Etap powiatowy – Weronika Czekańska 6b- wyróżnienie

 

Szkolny Konkurs Przyrodniczy z okazji Dnia Ziemi pod hasłem „Rodzice i dzieci segregują śmieci”-organizator: Alicja Zdebska

Laureaci: Anita Morzanowska 6a, Julia Łukaszewska 6b, Kacper Gęsiak 6c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Związek Stowarzyszeń „Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego i SP nr 15 w Rzeszowie pod hasłem „ Zdrowy styl życia. Korzyści z pracy pszczół”- opiekun Alicja Zdebska

Uczennica klasy 6c Martyna Lepucka otrzymała nagrodę, a jej praca zostanie zaprezentowana podczas  Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych EKOLOGIA 2013 w  Rzeszowie.

 

Szkolny Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy dla uczniów klas V „Rusz globusem”- organizatorzy: Katarzyna Prejznar, Alicja Zdebska

I miejsce: Maryla Grela 5a

II miejsce: Dominik Och 5a

III miejsce: Bartłomiej Gruchlik 5a

Impreza „Bieg po słońce” zorganizowana w ramach akcji „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki -uczestnicy: – Mariola Sekuła 6a, Dawid Dłuski 6a, Kacper Gęsiak 6c

Kacper Gęsiak zdobył  I miejsce.

Konkurs „W krainie baśni Charlesa Perraulta” zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jedliczu

I miejsce - Czekańska Gabriela III b, Mrozek Kamil IIIa

II miejsce – Papużyńska Natalia IIa, Drozdowicz Natalia II b

III miejsce – Szymbara Mateusz IIIa

 

wyróżnienia: Gabor Aleksandra II a, Och Tymoteusz IIIb, Wajda Jakub IIIa, Klekot Anna IIb, Dubis Katarzyna IIIa

 

 

Konkurs recytatorski „Spotkanie  z wierszami Jana Brzechwy i Juliana Tuwima” zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną  w Jedliczu

Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia i nagrody książkowe.

0 a : Robert Kaczka, Katarzyna Madej, Oliwia  Krzysztyniak, Natalia Gradowicz, Natalia Biedroń, Rodolfo Dado, Jakub Kochanek, Amelia Zub, Konrad  Dembiczak

0 b : Wiktor Trybus, Nikola Mróz, Milena Kusiak, Marcin Pasterczyk, Oliwia Gorczyca, Nikola Sajdak, Karolina Możdżeń, Dominik Buczyński

0 c : Bartosz Bil, Szymon Eustachiewicz, Wiktoria Krężałek, Amelia Marzec, Miłosz Obłój, Nikola Szczęsny, Gabriel Tyburski

 

 

 

 

 

 

Konkursy w klasach I – VI w miesiącu czerwcu 2013r.

Klasy I – III

 

20 czerwca

- konkurs matematyczny klas pierwszych „Najlepszy matematyk klas 1”:

I miejsce : Konrad Filar 1 b ,  Igor Papużyński  1 a

II miejsce: Karolina Góra 1b

III miejsce: Weronika Winiarska 1b

IV miejsce: Aleksandra Madej 1 b

– konkurs matematyczny klas drugich

I miejsce : Aleksandra Gabor  - II a

II miejsce : Kamil Durał – II a i Natalia Drozdowicz – II b

III miejsce : Julia Słabniak – II a  i Victoria Gomółka – II a

 

- 14 czerwca – konkurs ortograficznyMistrz ortografii” dla uczniów klas III

Tymoteusz Och-kl.III,,b"-Mistrz ortografii

miejsce II:
Dominik Jaśkiewicz-kl.III,,b"
Maria Krawczyk-kl.III,,a"
Jagoda Rymar-kl.III,,b"

miejsce III:
Aleksandra Tomkiewicz-kl.III,,a"

 

- 17 czerwca – konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii”  dla uczniów klas II

Aleksandra Gabor – Mistrz ortografii,

II miejsce - Zuzanna Jaskółka z klasy IIa,

III miejsce – Karolina Bołoz i Kamil Durał (IIa)

 

- 21 czerwca – konkurs ortograficzny dla uczniów klas I „Mistrz ortografii klas I”:

Igor Papużyński 1 a – Mistrz ortografii

II miejsce: Aleksandra Trybus 1 a

III miejsce: Anna Woźniak 1 b

IV miejsce: Arkadiusz Garbacik 1 b, Adrian Majchrowicz 1 a

 

Konkursy z języka angielskiego:

- 10 czerwca - „Tajemnica Loch Ness”- konkurs sprawdzający wiedzę o Szkocji w połączeniu z konkursem plastycznym – klasy II

I miejsce - Zuzanna Jaskółka, kl. II a

II miejsce - Anna Klekot, kl. II b

III miejsce - Karolina Dobosz, Julia Słabniak, kl. II a

- 18 czerwca - „A piece of cake” – konkurs sprawdzający wiedzę i sprawności językowe- klasy III,

I miejsce – Szymon Wietecha, kl. III a

II miejsce – Michał Janocha, kl. III a

III miejsce – Dominik Jaśkiewicz, kl. III b

 

 

Klasy IV – VI

Matematyka – nauczyciel: Katarzyna Prejznar

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny- wyróżnienia dla Szymona Tomkiewicza z klasy 4a oraz Patryka Wiśniowskiego z klasy 6a

 

Język polski – nauczyciel: Celina Buczyńska

Szkolny Konkurs Plastyczno-Literacki zorganizowany w ramach obchodów roku Juliana Tuwima – temat „W świecie bajek Tuwima”. Laureaci: Katarzyna Kochanek-6b, Julia Bolanowska-6b, Aleksandra Świdrak-6b

XII Szkolny Konkurs Literacki na temat „Perełki ks. Jana”. Laureatka: Katarzyna Kochanek, wyróżnieni: Mateusz Buda, Krzysztof Śmigiel

 

Język polski – nauczyciele: Barbara Krawczyk , Bożena Janocha

Szkolny Konkurs ortograficzny „ Potyczki z ortografią”

Tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii otrzymali:

  • · na poziomie klasy IV – Adrianna Ordyna z kl. IV A

o   II miejsce  - Sylwia Hap z kl. IV B

o   III miejsce – Mateusz Wójtowicz z kl. IV A

  • · na poziomie klasy V -  Maryla Grela z kl. V A

o   II miejsce – Klaudia Kania z kl. V A

o   III miejsce -  Gabriela Jaskółka z kl. V B

  • · na poziomie klasy VI – Patryk Baran z kl. VI C

o   II miejsce - Mateusz Buda z kl. VI B

o   III miejsce -  Anita Bugiel z kl. VI A

 

Przyroda – nauczyciel: Alicja Zdebska

Konkurs zorganizowany przez Komisję Europejską „ Czym jest dla mnie las?” Uczestnicy – Klaudia Janas (4b) oraz Mateusz Wójtowicz (4a) otrzymali podziękowania – dyplomy za udział w konkursie.

 

Język angielski – nauczyciele: Justyna Pernal-Blicharczyk, Iwona Dobosz

Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Szkolny Konkurs Wiedzy „Wanna be a winner” – laureaci: I miejsce- Patryk Baran (6c), II miejsce-Justyna Grzebyk (6c), III miejsce- Gabriel Winiarski (6a)

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913130

Pogoda