Home Osiągnięcia Osiągnięcia sportowe
Osiągnięcia sportowe PDF  Array Drukuj Array

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Indywidualne Biegi Przełajowe –

Jedlicze, 28 września 2012 r.

Kl. IV

 

Dziewczynki

 

I miejsce  - Płaziak Sara

II miejsce - Woźniak Weronika

V miejsce - Duplaga Wiktoria

 

Chłopcy

 

I miejsce - Biernacki Michał

III miejsce – Kania Jakub

 

Kl. V i VI

 

Dziewczynki

 

I miejsce – Biskup Jagoda

IV miejsce – Lula Ilona

 

Chłopcy

 

I miejsce – Gęsiak Kacper

II miejsce – Haczela Kamil

IV miejsce – Dłuski Dawid

V miejsce – Pitrus Mateusz

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Indywidualne Biegi Przełajowe –

Iwonicz, 02 października 2012 r.

 

KL. IV

 

II miejsce – Sara Płaziak

III miejsce – Weronika Woźniak

IV miejsce – Biernacki Michał

 

KL. VI

 

I miejsce - Kacper Gęsiak

 

Finał Wojewódzki w Biegach Przełajowych –

Kolbuszowa, 18 października 2012 r.

 

II miejsce - Kacper Gęsiak

III miejsce – Sara Płaziak

XV miejsce – Woźniak Weronika

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach –

Jedlicze, 16 października 2013 r.

II miejsce

 

Czekańska Weronika

Och Dominik

Makoś Kamil

Och Tymoteusz

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt w Mini Piłce Ręcznej –

Jedlicze, 20 listopada 2012 r.

 

I miejsce

 

Biskup Jagoda

Krawczyk Weronika

Lepucka Martyna

Biskup Ilona

Piękoś Wiktoria

Młocek Weronika

Aleksandra Gleń

Aleksandra Świdrak

Katarzyna Kochanek

 

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców w Mini Piłce Ręcznej –

Jedlicze, 30 listopada 2012 r.

I miejsce

 

Mateusz Pitrus

Kacper Gęsiak

Michał Wojdyła

Szymon Wodziński

Wiktor Jastrzębski

Kacper Miszta

Szymon Buczyński

Patryk Szyndlar

Dominik Figlus

 

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt –

Krościenko Wyżne, 13 grudnia 2012 r.

III miejsce

 

Biskup Jagoda

Krawczyk Weronika

Lepucka Martyna

Biskup Ilona

Piękoś Wiktoria

Młocek Weronika

Aleksandra Świdrak

Katarzyna Kochanek


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt –

Krościenko Wyżne, 13 grudnia 2012 r.

III miejsce

 

Biskup Jagoda

Krawczyk Weronika

Lepucka Martyna

Biskup Ilona

Piękoś Wiktoria

Młocek Weronika

Aleksandra Świdrak

Katarzyna Kochanek

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt I miejsce. Awans do zawodów powiatowych:

  1. Lepucka Martyna
  2. Biskup Jagoda
  3. Krawczyk Weronika
  4. Piękoś Wiktoria
  5. Młocek Weronika
  6. Kowalczyk Izabela
  7. Kania Klaudia
  8. Bobusia Kamila
  9. Rozmus Aleksandra
  10. Klekot Karolina
  11. Mróz Anna
  12. Turczyn Wiktoria
  13. Wojtuń Martyna
  14. Tkaczyk Martyna
  15. Bobusia Katarzyna

 

Opiekun:

Elżbieta Biernacka

 

W dniu 28 stycznia 2013 roku w hali GOSiR w Jedliczu, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się gminne zawody w mini koszykówkę chłopców. W turnieju wystartowało pięć drużyny chłopców: SP Potok, SP Jaszczew, SP Żarnowiec, SP Dobieszyn i SP Jedlicze.


I miejsce – 8 pkt. SP Jedlicze - 10 pkt. – awans do zawodów powiatowych

 

Gęsiak Kacper ,

Wojdyła Michał

Sałaja Oskar

Gancarz Arkadiusz

Wodziński Szymon

Machowski Paweł

Gorczyca Łukasz,

Figlus Dominik

Miszta Kacper

Fiejtek Michał

Winiarski Gabriel

 

Opiekun : Beata Wosiewicz

 

III Mikołajkow Mistrzostwa Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate

 

I m. w trójboju Mateusz Wiśniowski klasa IIa

II m. Kamil Durał klasa IIa 

I m. w trjboju Aleksandra Lubaś klas IIIa

I m. Michał Janocha  klasa IIIa

 

Otwarte Mistrzostwa Ringo - Kraków

VIII m. Kamil Mróz klasa IIIa

 

II Krośnieński Bieg Narciarski śladami Jana Pawła II

III m. Jakub Wajda klasa IIIa

IV m. Karol Maciejowski klas IIIa

 

Bieg narciarski o lampę Ignacego Łukasiewicza - Gorlice

 

III m. Michał Janocha klasa IIIa

IV m. Jakub Wajda klasa IIIa

 

Gminne igrzyska młodzieży szkolnej w tenisie stołowym

II m. Michał Janocha klasa IIIa

 

II otwarte mistrzostwa gminy Jedlicze w narciarstwie alpejskim o puchar burmistrza gminy Jedlicze - Chyrowa

III m. Michał Janocha klasa IIIa

 

Wojewódzkie zawody w biegach na nartorolkach

 

III m. Jakub Biskup klasa IIa

VI m. Jakub Twaróg klasa IIa

 

XXVI Bieg Lotników 

 

I m. Jakub Biskup klas IIa

 

Mistrzostwa POZN w biegach na nartorolkach(2 km) 

 

II m. Jakub Biskup klasa II a 

 

 

 

  

04.02.2013r. Posada Górna

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Koszykowej

II miejsce - chłopcy

 

Gęsiak Kacper 6c

Wojdyła Michał 6b

Gancarz Arkadiusz 6b

Sałaja Oskar 6b

Wodziński Szymon 6b

Machowski Paweł 6b

Gorczyca Łukasz 6b

Miszta Kacper 6c

Fiejtek Michał 6c

Winiarski Gabriel 6a

 

05.02.3013r. Posada Górna

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Koszykowej

 

V miejsce – dziewczynki

 

Biskup Jagoda 6c

Biskup Ilona 6c

Bobusia Anna 5b

Jaskółka Gabriela 5b

Kania Klaudia 5a

Kochanek Katarzyna 6b

Krawczyk Weronika 6c

Lepucka Martyna 6c

Piękoś Wiktoria 6c

Wojtuń Martyna 5a

 

07.03.2013r. Jedlicze

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

 

I miejsce – dziewczynki

Bolanowska Julia 6b

Gleń Aleksandra 6b

Czekańska Weronika 6b

Świdrak Aleksandra 6b

Kochanek Katarzyna 6b

Biskup Ilona 6c

Biskup Jagoda 6c

Krawczyk Weronika 6c

Młocek Weronika 6c

Piękoś Wiktoria 6c

 

 

 

 

 

22.03.2013r. Jedlicze

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

 

VII miejsce – dziewczynki

 

 

 

07.03.2013r. Jedlicze

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

 

II miejsce – chłopcy

Gęsiak Kacper 6c

Wojdyła Michał 6b

Gancarz Arkadiusz 6b

Sałaja Oskar 6b

Machowski Paweł 6b

Winiarski Gabriel 6a

Tomkiewicz Szymon 4a

Pitrus Mateusz 5a

Szymbara Kamil 5b

 

 

 

09.03.2013r.

Harcerski Turniej Piłki Halowej

IV miejsce drużynowo : Szymon Tomkiewicz 4a

Michał Biernacki 4a

Bartłomiej Król 4a

Tomasz Chodorowski 4a

Brajan Paczosa 4a

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA Dziewcząt

i Chłopców- opiekun: Elżbieta Pitrus

I miejsce dziewczynki: Świdrak Aleksandra 6b, Czekańska Weronika 6b, Biskup Jagoda 6c, Krawczyk Weronika 6c, Bobusia Anna 5b, Bobusia Kamila 5b

I miejsce chłopcy: Dłuski Dawid 6a, Haczela Kamil 6a, Sałaja Oskar 6b, Gancarz Arkadiusz 6b, Buczyński Szymon 6b, Gęsiak Kacper 6c, Pietrzyk Patryk 6c, Pitrus Mateusz 5a, Jastrzębski Wiktor 5b

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju LA Dziewcząt

i Chłopców- opiekun: Elżbieta Pitrus

I miejsce dziewczynki: Woźniak Weronika 4a, Dłuska Klaudia 4a, Duplaga Wiktoria 4b,

Zając Gabriela 4b, Młocek Aleksandra 3a, Ziomek Sandra 3a

I miejsce chłopcy: Biernacki Michał 4a, Tomkiewicz Szymon 4a, Lubelczyk Przemysław 4b,

Kania Jakub 4b, Janocha Michał 3a, Klekot Bartłomiej 3a

 

Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Halowej- opiekun: Elżbieta Biernacka

I miejsce chłopcy: Biernacki Michał, Jastrzębski Wiktor, Pitrus Mateusz,  Haczela Mateusz, Kusiak Mateusz

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Jedlicze 2013

 

I miejsce

Dziewczynki:  Płaziak Sara 4b,Gleń Aleksandra 6b,Czekańska Weronika 6b,Woźniak Karolina 6a,Sekuła Mariola 6a,Pomprowicz Paulina 6, Lula Ilona 6a,Świdrak Aleksandra 6b,Bolanowska Julia 6b,Biskup Jagoda 6c,Dłuska Klaudia 4a,Woźniak Weronika 4a

I miejsce

Chłopcy:  Biernacki Michał 4a, Kania Jakub 4b, Pitrus Mateusz 5a, Haczela Kamil 6a, Dłuski Dawid 6a, Gęsiak Kacper 6c, Buczyński Szymon 6b, Sałaja Oskar 6, Pietrzyk Patryk 6c, Jastrzębski Wiktor 5b, Gancarz Arkadiusz 6b, Wodziński Szymon 6, Och Dominik 5a, Jaskółka Sławomir 5a, Szymbara Kamil 5b, Borek Michał 5, Wietecha Bartosz 5b

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców

III miejsce

Dziewczynki: Świdrak Aleksandra 6b, Czekańska Weronika 6b, Biskup Jagoda 6c, Bolanowska Julia 6b, Bobusia Anna 5b

 

III miejsce

Chłopcy: Dłuski Dawid 6a, Haczela Kamil 6a, Gancarz Arkadiusz 6b, Wodziński Szymon 6b, Wojdyła Michał 6b, Pietrzyk Patryk 6c, Pitrus Mateusz 5a

 

 


11 czerwca 2013 r. w Iwoniczu- powiatowe zawody w 3 – boju la dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali:

3 – bój dziewcząt: Woźniak Weronika, Dłuska Klaudia, Zając Gabriela, Płaziak Sara.

3 – bój chłopców: Biernacki Michał, Lubelczyk Przemysław, Kania Jakub, Janocha Michał i Klekot Bartłomiej.

Wyniki końcowe:

dziewczęta:     I miejsce – SP Jedlicze – 459 pkt. – awans do zawodów wojewódzkich


chłopcy:          III miejsce – SP Jedlicze – 315 pkt

14 czerwca 2013 r. w Rzeszowie - Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 3 – boju la dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowały:

Woźniak Weronika, Dłuska Klaudia, Zając Gabriela, Płaziak Sara i Duplaga Wiktoria

Dziewczęta zajęły 18 – te miejsce, zdobywając 418 punktów

 

Gminny Międzyszkolny Turniej Szachowy

4 czerwca br. w Zespole Szkół w Moderówce odbył się Gminny Międzyszkolny Turniej Szachowy. Naszą szkołę reprezentowali:  Bartłomiej Król – kl. 4a, Dominik Och – kl. 5a, Weronika Czekańska – kl. 6b i Patryk Wróblewski z kl. IIIb Gimnazjum. Weronika Czekańska zdobyła III miejsce.

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913141

Pogoda