Home Aktualności Podsumowanie akcji charytatywnej Szkolnego Koła Caritas i Szkolnego Koła PCK.
PDF 

Podsumowanie akcji charytatywnej Szkolnego Koła Caritas i Szkolnego Koła PCK ,,Pomoc dla podopiecznych Hospicjum w Krośnie’’.

,,Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć :

dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego’’


(Papież Franciszek)

 

 

 

   Szkolne Koło Caritas i Szkolne Koło PCK działające przy Szkole Podstawowej w Jedliczu zorganizowały zbiórkę artykułów higieniczno - kosmetycznych dla podopiecznych hospicjum w Krośnie. Akcja została przeprowadzona w październiku 2019 roku. Zebrane artykuły zostały przekazane na ręce siostry Vianneyi  8 listopada.

     Wszystkim uczniom SP w Jedliczu, którzy włączyli się w organizowaną akcję i wykazali się ogromną wrażliwością na potrzeby ludzi chorych, bardzo serdecznie dziękujemy.

Pragniemy podziękować również wychowawcom klas I –III SP, a w szczególności pani Marioli Mijal- Urbanek i pani Renacie Woltmann, których uczniowie z dużym zaangażowaniem włączyli się w przeprowadzoną akcję.

   W imieniu pracowników Hospicjum pragniemy przekazać wyrazy wdzięczności uczniom i ich rodzicom za dobre  serce i wrażliwość.

Opiekun Szkolnego PCK – Renata Grzebyk

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas – Elżbieta Biernacka, Zofia Baraniec, Anna Piechota, Mariusz Czekański, ks. Marek Duda.

Elżbieta Biernacka

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913090

Pogoda