Home Biblioteka szkolna Wyniki konkursu „Moja ulubiona książka”
PDF 
Szkoła

 

W konkursie plastycznym „Moja ulubiona książka” wzięło udział 55 uczniów.

Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie wykazali się nie tylko zdolnościami plastycznymi, ale i pomysłowością.

Mimo, że nie wszystkie prace spełniały wymagania konkursowe, rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzców stanowiło nie lada problem.

Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach : klasy 1-3 oraz 4-6.

Oto zwycięzcy:

Klasy 1-3

I miejsce Zuzanna Stój - klasa 1A

II miejsce Jan Wietecha – klasa 3A

III miejsce Maja Macnar – klasa 1C

Wyróżnienie otrzymują:

Aniela Skóra – klasa 1A

Julia Trybus – klasa 1C

Patryk Mularz – klasa 3A

Klasy 4-6

I miejsce Natalia Sanocka – klasa 5B

II miejsce Oliwia Kobak – klasa 6D

III miejsce Sandra Peszko – 5B

Przyznano również 3 wyróżnienia dla:

Julii Momot – klasa 4A

Nikoli Słowik – klasa 4A

Sebastiana Kreta – klasa 6D

Pozostali autorzy prac konkursowych to:

Klasy 1 - 3

1.     Wiktoria Jantoń – 1C

2.     Dominika Leśniewska – 1C

3.     Jakub Maciejowski – 1B

4.     Anna Bobusia – 1A

5.     Tymoteusz Kret – 1A

6.     Milena Tuchowska – 1C

7.     Jakub Baran – 1A

8.     Oliwia Kiełtyka – 1B

9.     Maja Borek – 1A

10. Dominik Pasterczyk – 1C

11.   Kacper Fic – 1A

12.  Malwina Bobrowska – 1A

13.   Maja Trybus – 1C

14.   Julia Broszkiewicz – 1B

15.   Julia Grzesik – 1C

16.   Emilia Ochała – 3B

17.   Iga Prejznar – 3A

18.   Antek Gęsiak – 3C

19.    Franciszek Zagórski – 3C

20.   Karolina Kogut – 2B

21.  Milena Malik –

22.  Hubert Munia – 2B

23.  Liliana Brańska – 2B

24.    Zuzanna Nycz – 2B

25.   Lena Pitrus – 2B

26.   Lena Pilch – 2B

27.   Maja Kiełtyka – 2B

28.   Antonina Wrona – 2B

29.    Oliwier Peszko – 2B

30.   Szymon Mikuś – 2B

31.  Krystian Wojnar – 2B

 

Klasy 4 – 6

1.     Zuzanna Munia – 6D

2.     Maja Łukaszewska – 4A

3.     Daniel Chochołek – 4A

4.     Kinga Leśniewska – 5A

5.     Milena Syrek – 5C

6.     Hanna Wajs – 6A

7.     Bartosz Waśko – 6A

8.  Kamil Baran – 6D

9.  Szymon Tychowski – 5B

10.  Liliana Guberniak – 5C

11.  Piotr Żurek – 6D

12.  Wiktor Kłosowicz – 4A

Bożena Janocha

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Statystyki

Odsłon : 1914729

Pogoda