Home Aktualności Międzynarodowy Dzień Kropki.
PDF 

 

W poniedziałek 16 września 2019 r. obchodziliśmy w klasach 0-3 naszej szkoły Światowy Dzień Kropki. Mnóstwo kolorowych kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. Historia o  Vashti – nieśmiałej dziewczynce, która nie wierzyła w swoje możliwości, poruszyła serca dzieci z klas młodszych.  Książka „The Dot”, z której pochodzi ta historia, opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie.

Uczniowie naszej szkoły postanowili tak jak Vashti poszukać swoich talentów. Tego dnia lekcje zamieniły się w pracownie rozwijające twórcze myślenie i kreatywność. Każdy próbował swoich sił. Rozmawialiśmy o talentach i rozwijaniu skrzydeł. Relacja z kreatywnych zajęć w galerii zdjęć. Zapraszamy!

Wychowawcy klas 0-3

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913371

Pogoda