Home Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych.
PDF 

Do zobaczenia w dorosłym życiu
na innej drodze, na innym szlaku.
Z bagażem wspomnień na dnie, w ukryciu
wśród masy pytań w pełnym plecaku.
Przyszłość- jak wielki znak zapytania
pełna rozterek i niepokoju.
Bez odpowiedzi na takie pytania
w codziennej pracy, w chwilach spokoju.
Stoimy w progu tej naszej drogi
tacy malutcy, tacy nieśmiali.
Z cichą nadzieją, by los nie był srogi,
byśmy do celu dotarli cali.
Otwarci, prawi, pełni miłości,
idźmy odważnie przez nasze życie,
by w końcu drogi bez wątpliwości,
w lustro popatrzeć na swe odbicie.

 

 

 

 

 

17 czerwca br. w obecności uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości odbyło się uroczyste pożegnanie ósmoklasistów ze szkołą. Podczas ceremonii uczniowie otrzymali nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie, ich szczególne sukcesy w różnorodnych dziedzinach zostały uhonorowane wpisem do Księgi Szczególnych Osiągnięć i Złotnej Księgi, a rodzicom wręczone zostały Listy Gratulacyjne i Podziękowania za pracę na rzecz szkoły.

Wszyscy absolwenci odebrali Listy Gratulacyjne z okazji ukończenia Szkoły Podstawowej przekazane przez Panią Burmistrz Jolantę Urbanik.

Po rozdaniu nagród uczniowie zaprezentowali montaż słowno- muzyczny, a także humorystyczne przedstawienie - współczesną wersję „Czerwonego Kapturka”.

Absolwentom Szkoły Podstawowej im. Wincentego Manierskiego w Jedliczu życzymy dużo szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń i pragnień, a także powodzenia w nowych szkołach. Niech wakacje będą czasem aktywnego wypoczynku, okresem radosnym, pełnym niezapomnianych wrażeń oraz nabierania sił do dalszych wyzwań, by z zapałem kontynuować zdobywanie nowych doświadczeń, umiejętności i wiedzy.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910066

Pogoda