Home Aktualności Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
PDF 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców z kolejnym mistrzostwem dla Jedlicza – Korczyna, 5 czerwca 2019 r.

Powiatowe IMS w piłce nożnej były ostatnimi zawodami w tej kategorii w obecnym roku szkolnym. Dobrą passę podtrzymali piłkarze i piłkarki ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu. Nasi chłopcy sięgnęli po tytuł Mistrzów Powiatu, pokonując w finałowym spotkaniu drużynę gospodarzy ze SP w Korczynie. Jedliczanie turniej rozpoczęli od porażki w pierwszym meczu grupowym, jednak w miarę przebiegu zawodów ich forma wzrastała, co zaowocowało pierwszym miejscem na zakończenie zmagań. Udane zawody zaliczyły również dziewczęta, które uplasowały się na najniższym stopniu podium. Należy podkreślić duże zaangażowanie dziewcząt, które mimo debiutu w tej dyscyplinie sportu pokazały się z bardzo dobrej strony.

Drużyny z Jedlicza wystąpiły w następujących składach:

III miejsce Powiatowe IMS – dziewczęta: Kuźma Patrycja, Smoleń Emilia, Stoś Klaudia, Twaróg Marcelina, Uram Martyna, Wiewiórska Aleksandra, Wojnar Roksana, opiekun Pan Piotr Bril.

I miejsce Powiatowe IMS – chłopcy: Biskup Jakub, Jastrzębski Szymon, Sajdak Michał, Szergowicz Maksymilian, Wasilewski Miłosz, Wąsik Gabriel, Korzeniowski Jakub, opiekun Pan Robert Gleń.

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913249

Pogoda