Home Aktualności I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Jedliczu.
PDF 

                                       

   26 maja 2019 r. odbył się VI Przegląd Twórczości Artystycznej Szkół i Przedszkoli ,,PEGAZ”2019, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu. W konkursie, który odbywał się w sali Orlen Południe ,wzięło udział osiem szkół z terenu gminy. Naszą szkołę reprezentowała 11 gromada zuchowa ,,Laskowe Orzeszki”. Poziom występów był bardzo wysoki, każda szkoła zaprezentowała piętnastominutowy program. Były ciekawe układy taneczne, przedstawienia teatralne, piosenki, piękne stroje oraz scenografie. Jury przyznało I miejsce zuchom z naszej szkoły. Jak się łatwo domyślić, radość z sukcesu była ogromna.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910088

Pogoda