Home Aktualności Śpiewali i tańczyli dla Patryka
PDF 

 

W dniu 14 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowej ORLEN POŁUDNIE w Jedliczu odbył się VII koncert charytatywny „Śpiewamy i tańczymy dla Patryka" zorganizowany przez uczniów i absolwentów Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. Twórcy przedsięwzięcia prosili o wsparcie dla piętnastoletniego Patryka Krężałka ucznia klasy VII b Szkoły Podstawowej w Jedliczu, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe.

Koncert zainaugurowała niespodzianka dla Bohatera wieczoru- wzruszający występ wokalny o sile przyjaźni uczniów klasy Vb, do której uczęszcza siostra Patryka - Wiktoria oraz koleżanek i kolegów z klasy samego Patryka. Uczniów wspierały ich wychowawczynie Pani Elżbieta Pitrus i Pani Dagmara Słabniak.

Wśród młodych artystów, którzy zaprezentowali się na scenie nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Zaśpiewali gimnazjaliści Sandra Ziomek i Dominik Jaśkiewicz oraz zatańczyły dzieci i młodzież zrzeszone w grupach tanecznych przy GOSIR i GOK Jedlicze.

Koncert miał na celu zebranie środków na rehabilitację Patryka. Dzięki darczyńcom, odbyła się licytacja oraz zbierane były wolne datki wśród tłumnie zgromadzonych gości koncertu. Konto Patryka zasiliła również suma pochodząca ze sprzedaży domowych wypieków. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców uczniów z klas V b i VII b. Dodatkowe środki gromadzili nauczyciele SP w Jedliczu Pani Irena Pikul i Pan Maciej Honkisz, którzy sprzedawali ozdoby wielkanocne wykonane samodzielnie przez swoich podopiecznych.

Oczywiście tych, którzy przyczynili się do sukcesu koncertu i jego wyjątkowej oprawy jest dużo więcej. Cieszymy się, że byliśmy wśród nich.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912148

Pogoda