Home Aktualności Gminne kwalifikacje Turnieju BRD.
PDF 

 

5 kwietnia br. odbyły się w naszej szkole gminne kwalifikacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie rywalizowali w zakresie wiedzy teoretycznej wypełniając test z przepisów i zasad ruchu drogowego oraz musieli tę wiedzę zastosować w praktyce na miasteczku ruchu drogowego. Dodatkowo na trasie przejazdu mieli do pokonania tor przeszkód składający się z tarki, slalomu, rynny oraz tzw. żmijki.

Kwalifikacje odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: 10-12 lat - grupa młodsza oraz 13-16 lat grupa starsza. W grupie młodszej zwyciężyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Kamila Dobosz, Oliwia Grzesik, Jakub Oparowski, Miłosz Mazuchowski. Będą oni reprezentować gminę Jedlicze podczas zawodów powiatowych. W grupie starszej zwyciężyła drużyna z SP Długie, a nasi zawodnicy w składzie: Jakub Korzeniowski, Oktawia Schneider oraz Zuzanna Jeż - zajęli drugie miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników, a zakwalifikowanym drużynom życzymy powodzenia w etapie powiatowym.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913096

Pogoda