Home Aktualności „Mikołaju, przywieź radość i prezenty, na które czekamy”
PDF 

 

„Mikołaju, przywieź radość i prezenty, na które czekamy”

 

6 grudnia   uczniowie naszej szkoły już od samego rana z niecierpliwością czekali na wizytę Świętego Mikołaja.

Większość z nich miała na głowach czerwone czapeczki, a nie zabrakło i innych elementów mikołajkowego przebrania. Po rozdaniu prezentów, Mikołaj dodatkowo nagrodził słodką niespodzianką tych, którzy tego dnia odpowiedzieli na akcję Samorządu Uczniowskiego; włożyli mikołajkową czapeczkę. Oprócz słodkiego lizaka w nagrodę byli w tym dniu  zwolnieni z odpytywania.

                Miejmy nadzieję, że podarki się podobają, a radosny nastrój na długo zagości w naszej szkole, bo przecież święta tuż,tuż!

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910092

Pogoda