Home Aktualności I miejsce Jakuba w Konkursie Wiedzy Technicznej
PDF 

    27 marca 2019r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, przeprowadzono etap finałowy XVIII Konkursu Wiedzy Technicznej. Odbywa się on pod hasłem "Sapere aude - odważ się być mądrym".  We wszystkich etapach konkursu wzięło udział ponad tysiąc uczniów z województwa podkarpackiego.

  Zawodnicy  rywalizowali zmagając się z teoretycznymi i praktycznymi problemami z matematyki, fizyki, chemii, informatyki oraz techniki. W finałowej czterdziestce znalazło się aż trzynastu uczniów naszej szkoły. Byli to uczniowie klasy IIIA gimnazjum: Jakub Cichy, Maciej Chodorowski, Michał Dziura, Izabela Chochołek, Kamil Mrozek, Dominik Jaśkiewicz, Przemysław Skiba oraz klasy IIIC gimnazjum: Jakub Korzeniowski, Aleksandra Wewiórska, Emilia Smoleń, Miłosz Wasilewski, Michał Janocha oraz Roksana Wojnar. 
   Zwycięzcą, a tym samym laureatem tego trudnego i prestiżowego konkursu okazał się uczeń naszej szkoły Jakub Cichy. Pozostali uczniowie zajęli również wysokie miejsca w tym finałowym konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a Kuba upominek oraz cenną nagrodę finansową.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursu.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

Statystyki

Odsłon : 1918770

Pogoda