Home Aktualności W nagrodę do kina.
PDF 

 

O tym, że warto sumiennie chodzić na wszystkie lekcje, przekonało się 50 naszych uczniów, którzy 26 lutego 2019r. wybrali się do kina Helios w Krośnie w ramach nagrody za 100% frekwencję w I półroczu. Wyjazd został ufundowany przez Radę Rodziców oraz Dyrektora Szkoły. Wszystko zgodnie z założeniami realizowanego w naszej szkole Programu Poprawy Frekwencji, który zakłada nagradzanie zachowań pożądanych, czyli obowiązkowości, punktualności oraz motywowanie do systematycznego uczęszczania na zajęcia.

Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe. Dla każdej z nich zaplanowano inny seans. Młodsi widzowie mogli zobaczyć film „O psie, który wrócił do domu” - poruszającą historię wiernej Belli, która dzielnie pokonuje 400 mil, by odnaleźć swego ukochanego właściciela. Natomiast dla starszych uczniów wybrano film akcji „Alita: Battle Angel” - opowieść Ality, budzącej się bez pamięci w kompletnie obcym dla siebie świecie przyszłości. Ido, sympatyczny doktor, który otacza ją opieką, szybko uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości…

Uczniowie z uwagą śledzili losy filmowych bohaterów, którzy z pewnością zainspirowali ich do refleksji, a co najważniejsze, skutecznie rozproszyli smutek po niedawno minionych feriach. Nagrodzeni zupełnie zasłużenie mogli ten wyjątkowy dla siebie dzień spędzić miło i leniwie w gronie swoich rówieśników.

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Dyrektorowi Szkoły za ufundowanie wycieczki.

Dagmara Słabniak

Mirosława Świdrak

Bożena Łańczak

Elżbieta Pitrus

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909264

Pogoda