Home Aktualności Zestawienie punktacji plebiscytu „Sportowiec roku 2018/2019”.
PDF 

Zestawienie punktacji (wrzesień - 6 stycznia) - Igrzyska Dzieci

 

Zestawienie punktacji plebiscytu „Sportowiec roku 2018/2019”

(wrzesień – 6 stycznia)

 

DZIEWCZYNKI

 

 

 

Nazwisko i imię

Punkty za zawody szkolne

Punkty za zawody pozaszkolne

Suma punktów

 

Paradysz Aleksandra

120

126

246

 
 

Fałat Weronika

55

158

213

 
 

Biedroń Otylia

55

126

181

 
 

Mróz Nikola

55

119

174

 
 

Madej Katarzyna

85

85

170

 
 

Głowacka Nadia

120

0

120

 
 

Głowacka Maja

120

0

120

 
 

Świątek Zuzanna

120

0

120

 
 

Kobak Oliwia

0

113

113

 
 

Kochańska Maja

55

49

104

 
 

Skóra Zofia

71

0

71

 
 

Jabłońska Karolina

0

70

70

 
 

Gorczyca Oliwia

65

0

65

 
 

Jerzyk Jagoda

65

0

65

 
 

Karamus Zuzanna

65

0

65

 
 

Kusiak Milena

65

0

65

 
 

Schneider Oktawia

65

0

65

 
 

Wiater Aleksandra

65

0

65

 
 

Krzysztyniak Maja

60

0

60

 
 

Tomkiewicz Zuzanna

60

0

60

 
 

Antonik Maja

55

0

55

 
 

Bołoz Wiktoria

55

0

55

 
 

Zawisza Agnieszka

55

0

55

 
 

Pikuła Gabriela

30

11

41

 
 

Maciaszkiewicz Oliwia

30

0

30

 
 

Sajdak Julia

30

0

30

 
 

 


 

CHŁOPCY

 

Nazwisko i imię

Punkty za zawody szkolne

Punkty za zawody pozaszkolne

Suma punktów

 

Fałat Mateusz

246

154

400

 
 

Półchłopek Jakub

216

156

372

 
 

Jeż Wiktor

200

126

326

 
 

Ździeba Szymon

200

109

309

 
 

Pitrus Oskar

230

24

254

 
 

Kania Franciszek

230

0

230

 
 

Buczyński Dominik

130

76

206

 
 

Kusiak Kamil

200

0

200

 
 

Lubaś Piotr

200

0

200

 
 

Mazuchowski Milosz

200

0

200

 
 

Szergowicz Igor

200

0

200

 
 

Wojnar Adrian

60

126

186

 
 

Bil Bartosz

60

116

176

 
 

Dębiczak Konrad

155

11

166

 
 

Tuleja Michał

0

126

126

 
 

Żychowski Eryk

30

88

118

 
 

Kędzior Wiktor

105

0

105

 
 

Zaremba Antoni

0

90

90

 
 

Masłyk Jakub

0

83

83

 
 

Kochanek Jakub

70

0

70

 
 

Ordyna Jakub

0

60

60

 
 

Chudy Kacper

30

0

30

 
 

Kustroń Jakub

30

0

30

 
 

Kwarciany Sebastian

30

0

30

 
 

Wrona Patryk

30

0

30

 
 

Kruczek Matteo

30

0

30

 
 

Patla Kacper

30

0

30

 
 

Trybus Tomasz

30

0

30

 
 

Zagórski Antoni

16

0

16

 
 

 

 

 

 

 

 

Zestawienie punktacji (wrzesień - 6 stycznia) - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

 

Zestawienie punktacji plebiscytu „Sportowiec roku 2018/2019”

(wrzesień – 6 stycznia)

 

DZIEWCZYNKI

 

 

 

Nazwisko i imię

Punkty za zawody szkolne

Punkty za zawody pozaszkolne

Suma punktów

 

Wewiórska Aleksandra

154

81

235

 
 

Jeż Julia

55

150

205

 
 

Bołoz Karolina

55

100

155

 
 

Gomółka Victoria

55

100

155

 
 

Wiśniowska Weronika

140

0

140

 
 

Bil Weronika

55

60

115

 
 

Dobosz Karolina

110

0

110

 
 

Gronek Aleksandra

99

0

99

 
 

Młocek Aleksandra

85

0

85

 
 

Smoleń Emilia

85

0

85

 
 

Stoś Klaudia

85

0

85

 
 

Wojnar Roksana

85

0

85

 
 

Uram Martyna

55

11

66

 
 

Bolanowska Izabela

60

0

60

 
 

Bek Beata

55

0

55

 
 

Bobusia Karolina

55

0

55

 
 

Jurusik Paulina

55

0

55

 
 

Twaróg Marcelina

55

0

55

 
 

Ziomek Sandra

55

0

55

 
 

Hap Aleksandra

30

0

30

 
 

Słabniak Julia

30

0

30

 
 

Winiarska Weronika

16

0

16

 
 

Adamska Oliwia

14

0

14

 
 

 


 

CHŁOPCY

Nazwisko i imię

Punkty za zawody szkolne

Punkty za zawody pozaszkolne

Suma punktów

 

Bek Krzysztof

316

88

404

 
 

Janocha Michał

311

92

403

 
 

Och Tymoteusz

264

101

365

 
 

Maciejowski Karol

210

138

348

 
 

Mróz Kamil

210

128

338

 
 

Biskup Jakub

231

102

333

 
 

Gęsiak Ignacy

248

49

297

 
 

Korzeniowski Jakub

291

0

291

 
 

Nowak Karol

291

0

291

 
 

Wajda Jakub

226

52

278

 
 

Dziura Michał

210

60

270

 
 

Wąsik Gabriel

210

0

210

 
 

Smyka Dawid

131

0

131

 
 

Szymbara Mateusz

81

0

81

 
 

Wietecha Szymon

81

0

81

 
 

Jastrzębski Szymon

60

0

60

 
 

Klekot Bartosz

60

0

60

 
 

Kudroń Jan

30

0

30

 
 

Salewski Maciej

30

0

30

 
 

Wasilewski Miłosz

30

0

30

 
 

Wiater Radosław

30

0

30

 
 

Smyka Olgierd

21

0

21

 
 

Pelczar Miłosz

16

0

16

 
 

 

 

 

 

Zestawienie punktacji plebiscytu „Sportowiec roku 2018/2019”

(wrzesień – 6 stycznia)

 

DZIEWCZYNKI

 

 

 

Nazwisko i imię

Punkty za zawody szkolne

Punkty za zawody pozaszkolne

Suma punktów

 

 

 

Wewiórska Aleksandra

154

81

235

 

 

 

 

Jeż Julia

55

150

205

 

 

 

 

Bołoz Karolina

55

100

155

 

 

 

 

Gomółka Victoria

55

100

155

 

 

 

 

Wiśniowska Weronika

140

0

140

 

 

 

 

Bil Weronika

55

60

115

 

 

 

 

Dobosz Karolina

110

0

110

 

 

 

 

Gronek Aleksandra

99

0

99

 

 

 

 

Młocek Aleksandra

85

0

85

 

 

 

 

Smoleń Emilia

85

0

85

 

 

 

 

Stoś Klaudia

85

0

85

 

 

 

 

Wojnar Roksana

85

0

85

 

 

 

 

Uram Martyna

55

11

66

 

 

 

 

Bolanowska Izabela

60

0

60

 

 

 

 

Bek Beata

55

0

55

 

 

 

 

Bobusia Karolina

55

0

55

 

 

 

 

Jurusik Paulina

55

0

55

 

 

 

 

Twaróg Marcelina

55

0

55

 

 

 

 

Ziomek Sandra

55

0

55

 

 

 

 

Hap Aleksandra

30

0

30

 

 

 

 

Słabniak Julia

30

0

30

 

 

 

 

Winiarska Weronika

16

0

16

 

 

 

 

Adamska Oliwia

14

0

14

 

 

 
                 

 

 

CHŁOPCY

Nazwisko i imię

Punkty za zawody szkolne

Punkty za zawody pozaszkolne

Suma punktów

 

 

 

Bek Krzysztof

316

88

404

 

 

 

 

Janocha Michał

311

92

403

 

 

 

 

Och Tymoteusz

264

101

365

 

 

 

 

Maciejowski Karol

210

138

348

 

 

 

 

Mróz Kamil

210

128

338

 

 

 

 

Biskup Jakub

231

102

333

 

 

 

 

Gęsiak Ignacy

248

49

297

 

 

 

 

Korzeniowski Jakub

291

0

291

 

 

 

 

Nowak Karol

291

0

291

 

 

 

 

Wajda Jakub

226

52

278

 

 

 

 

Dziura Michał

210

60

270

 

 

 

 

Wąsik Gabriel

210

0

210

 

 

 

 

Smyka Dawid

131

0

131

 

 

 

 

Szymbara Mateusz

81

0

81

 

 

 

 

Wietecha Szymon

81

0

81

 

 

 

 

Jastrzębski Szymon

60

0

60

 

 

 

 

Klekot Bartosz

60

0

60

 

 

 

 

Kudroń Jan

30

0

30

 

 

 

 

Salewski Maciej

30

0

30

 

 

 

 

Wasilewski Miłosz

30

0

30

 

 

 

 

Wiater Radosław

30

0

30

 

 

 

 

Smyka Olgierd

21

0

21

 

 

 

 

Pelczar Miłosz

16

0

16

 

 

 
                 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913362

Pogoda