Home Aktualności Zabawa andrzejkowa klas 4-6.
PDF 

Andrzejkowe Czary Mary

Andrzejki w jedlickiej szkole podstawowej upłynęły pod znakiem wróżb, przepowiedni i przesądów. W ten wyjątkowy „czarowny” wieczór uczennice przebrane za czarownice przybyły do świetlicy szkolnej, aby wróżyć swoim kolegom i koleżankom. Członkowie Samorządu Uczniowskiego, zadbali o właściwy klimat, samodzielnie przygotowując dekoracje i nastrojowe oświetlenie. Uczniowie chętnie korzystali z wróżbiarskich usług wiedźm: przekłuwali papierowe serca, aby poznać imię przyszłego wybranka, rzucali kości, wprawiali w ruch magiczne kręgi, zrywali „liście” z tajemniczego drzewka marzeń i wskazywali czarodziejskie kubeczki, karty, numery i kolory w celu uchylenia sekretów przyszłości.

Dodatkową atrakcją było stoisko pysznych ciasteczek własnego wypieku z andrzejkowymi wróżbami, które przygotowała młodzież zrzeszona w szkolnym kole PCK.
Natomiast w sali gimnastycznej wszyscy uczniowie bawili się znakomicie podczas Andrzejkowej dyskoteki, którą tradycyjnie rozpoczął, wzbudzający ogromne emocje „wyścig butów”.

Opiekunowie organizacji szkolnych
SU: Bożena Łańczak

Elżbieta Pitrus

Maciej Honkisz

PCK: Renata Grzebyk

Renata Makoś

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909214

Pogoda