Home Aktualności VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
PDF 

28 września 2018r.  w naszej szkole obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji było zachęcenie wszystkich biorących w niej udział do utrwalenia  tabliczki mnożenia w przyjemny i  niecodzienny sposób.

Przez cały tydzień trwały przygotowania do tego święta. Uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia, rozwieszali w szkole plakaty z różnymi przypadkami mnożenia oraz przygotowywali dekoracje. Wszystko po to, by dobrze zdać egzamin, uzyskać tytuł MT Expert oraz otrzymać piątkę z matematyki, co było dodatkową motywacją.

Po oficjalnym rozpoczęciu VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia przez Panią Dyrektor pracę rozpoczęły specjalne komisje egzaminacyjne, które sprawdzały „tabliczkową wiedzę” starszych kolegów i koleżanek oraz pracowników szkoły.
W tym roku również odwiedziliśmy Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół im. Armii Krajowej. Zarówno uczniowie jak i pracownicy tych placówek chętnie przystąpili do egzaminu, dając dowód bardzo dobrej znajomości tabliczki mnożenia. Nienaganną wiedzą wykazali się również napotkani w mieście przechodnie.

Jak każdemu egzaminowi tak i temu towarzyszyły ogromne emocje, ale przede wszystkim uczestnikom przysporzył on dużo radości z zabawy połączonej z nauką.

Egzaminy wyłoniły łącznie 261 ekspertów tabliczki mnożenia i tym samym przyczyniły się one do poprawy zeszłorocznego wyniku.

Opiekunami w tym dniu były Pani Alicja Zdebska i Pani Katarzyna Prejznar.

Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego i Dyrekcji Zespołu Szkół im. Armii Krajowej oraz mieszkańcom dziękujemy za poświęcony nam czas i aktywny udział w akcji.

Katarzyna Prejznar

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913295

Pogoda