Home Aktualności Nagrody Burmistrza 2017/2018.
PDF 

 

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i refleksji, to również czas podziękowań  i nagród. Jak każdego roku w Gminie Jedlicze, również w roku bieżącym, w dniu 19 czerwca rozdano nagrody dla najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. Po raz kolejny młodzież naszej szkoły znalazła się w grupie najlepszych uczniów z Gminy Jedlicze. Za szczególne osiągnięcia i wysokie wyniki w nauce zostali wyróżnieni przez Panią Jolantę Urbanik – Burmistrza Gminy Jedlicze podczas uroczystego spotkania. Pani Burmistrz w towarzystwie Pana Piotra Woźniaka – Przewodniczącego Rady Miejskiej i Pana Marka Świdraka – dyrektora ZEASiP-u wręczyła nagrodzonym upominki i złożyła gratulacje. W gronie wyróżnionych znaleźli się:

Mateusz Fałat z kl. 5b SP

Anna Klatka z kl. 7bSP

Samanta Wójcik z kl. 2c gimnazjum

Michał Janocha z kl. 2c gimnazjum

Adrianna Ordyna z kl. 3b gimnazjum

Mateusz Wójtowicz z kl. 3b gimnazjum

      Nasi uczniowie prezentują wzorową kulturę osobistą i odznaczają się sumiennością w wykonywaniu obowiązków szkolnych. Ponadto osiągnęli bardzo wysokie średnie ocen i z powodzeniem uczestniczyli w różnorodnych konkursach na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

      Na zakończenie uroczystości Pani Jolanta Urbanik – Burmistrz Gminy Jedlicze - przekazała podziękowania dla nauczycieli za opiekę nad uczniami i trud włożony w ich kształcenie, natomiast wyróżnionym życzyła radosnych i beztroskich wakacji.

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913308

Pogoda