Home Aktualności Czy 10 latek może coś zrobić dla szkoły?
PDF 

 

Klasę 3 a odwiedził dzisiaj wyjątkowy gość- Pani Jolanta Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze.

A to wszystko dzięki inicjatywie społecznej 10-letnich uczniów naszej szkoły. Uczniowie napisali list, w którym zaprosili Panią Burmistrz do swojej klasy, aby porozmawiać o odnowieniu szkolnego placu zabaw.

Zaskoczenie było ogromne, gdy okazało się, że Pani Burmistrz odwiedziła trzecioklasistów. W odpowiedzi otrzymaliśmy list, w dodatku napisany odręcznie! Na pamiątkę każdy uczeń dostał kopię pisma, a w nim: najważniejsze – obietnicę, że nasz plac będzie odremontowany!

Miłym akcentem były też słodkości, zarówno przyniesione przez naszego gościa, ale także przez klasowych jubilatów –Piotrków z okazji 10 urodzin. Czas szybko minął przy miłej rozmowie, chociaż z początku dzieci patrzyły jak zaczarowane na wyjątkowego Gościa.

Jestem przekonana, że rosną nam młodzi świadomi obywatele lokalnej społeczności, w dodatku z inicjatywą społeczną, którą miejmy nadzieję wykorzystają w przyszłości dla dobra naszej gminy i nas wszystkich.

Wychowawczyni 3a J. Karamus

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909167

Pogoda