Home Aktualności ,,Zachować w pamięci - znani i nieznani z Gminy Jedlicze"
PDF 

W dniu 08.06.2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ,,Zachować w pamięci - znani i nieznani z Gminy Jedlicze" zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną. W spotkaniu udział wzięli uczniowie, którzy przygotowali prace konkursowe oraz uczniowie klasy 2A gimnazjum.

Na konkurs wpłynęło siedem prac z terenu naszej gminy, w tym cztery z naszej szkoły. Jej autorami byli uczniowie klas IIA - Julia Buczyńska, Anna Kosiek, Maria Krawczyk, Aleksandra Lubaś, Kamil Mrozek, Sandra Ziomek - oraz VB – Kacper Patla i Oktawia Schneider. Prace powstały pod kierunkiem nauczycielek Pani Celiny Buczyńskiej, Wiesławy Gazdy i Anny Piechoty.

Komisja Konkursowa po zapoznaniu się z pracami zadecydowała, że wszystkie są na tak wysokim poziomie, iż przyznała 7 równorzędnych nagród. Uczniowie otrzymali wartościowe książki oraz dyplomy.

Autorzy prac o Pani Władysławie Kononowicz otrzymali dodatkowe nagrody ufundowane przez jej bratanicę Panią Marię Kopeć, długoletnią nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Jedliczu. Kolejną miłą niespodzianką były tomiki poezji wręczone przez poetkę Panią Marię Stefanik.

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości 

Statystyki

Odsłon : 1918984

Pogoda