Home Aktualności ”The Junior Master of English”.
PDF 

      07 czerwca br. gościliśmy uczniów klas III szkoły podstawowej, którzy przystąpili do I Gminnego Konkursu Języka Angielskiego ”The Junior Master of English” organizowanego pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze. W rywalizacji o miano Mistrza Juniora Języka Angielskiego udział wzięli Trzecioklasiści z Dobieszyna, Długiego, Moderówki, Jaszczwi i Jedlicza. Zadania konkursowe obejmowały zagadnienia leksykalne, gramatyczne i kulturowe ale przede wszystkim sprawdzały poziom opanowania sprawności językowych. W czasie gdy komisja konkursowa pieczołowicie zliczała punkty, uczniowie klasy V b zaprosili naszych miłych gości na przedstawienie pt. ”Little Red Riding Hood”. Po zasłużonej chwili relaksu i rozrywki nadeszła chwila na rozstrzygnięcie konkurencji.

Oto najlepsi z najlepszych:

I miejsce -    Maciej Wiśniowski - The Junior Master of English, SP w Długiem    

II miejsce -  Maja Munia, SP w Długiem

III miejsce – Zuzanna Kołacz, SP w Jedliczu

Zwycięzcom gratulujemy wszechstronnej wiedzy i wybitnych sprawności językowych.

Serdeczne gratulacje dla P. Gabrieli Strzelczyk i P. Iwony Dobosz, których uczniowie osiągnęli najlepsze wyniki w rywalizacji.

Wszystkim Trzecioklasistom i ich Nauczycielom dziękujemy za udział w konkursie i już dziś zapraszamy do II edycji ”The Junior Master of English” w przyszłym roku szkolnym.

Iwona Dobosz

Anna Ginalska

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Statystyki

Odsłon : 1927422

Pogoda