Home Świetlica szkolna Dzień Matki w świetlicy szkolnej.
PDF 

„Dom to wcale nie są ściany i sufity i podłogi ale ręce naszej mamy”

Anna Kamieńska

Mama – jedno słowo, a ile się w nim kryje… Mama to ciepło, troska, bezwarunkowa miłość. To ona dała nam życie, towarzyszyła nam od pierwszych dni i to właśnie jej zawdzięczamy najwięcej.

Ostatnie dni maja upłynęły nam na przygotowaniach do Dnia Matki. Na zajęciach
w świetlicy szkolnej dzieci chętnie rozmawiały m.in. o tym jak ważną osobą jest w ich życiu mama i za co ją kochają. Czytaliśmy wiersze i opowiadania poświęcone mamom.

Na zajęciach plastycznych nasi wychowankowie tworzyli wspaniałe prace przedstawiające mamy. Każdy z niezwykłą starannością próbował przedstawić swoją mamę z najmniejszymi szczegółami. Nasi podopieczni przygotowywali także upominki z okazji Dnia Matki. Dawali z siebie wszystko by przygotować jak najwspanialsze laurki dla swoich mam. Z pewnością żadna z mam nie kryła szczęścia kiedy dostała uroczy prezent dany od serca.

Aby jeszcze pełniej uczcić to wspaniałe majowe święto wychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs na najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Matki. Uczniowie biorący w nim udział wykazali się nie lada kreatywnością, tworząc piękne wierszyki, zabawne rymowanki na cześć swoich mam. Wśród prac znalazły się także te najprostsze życzenia, najszczersze słowa, które najmocniej ściskają za serce.

I miejsce w konkursie zajęła Milena Buda.

II miejsce – Lena Czechowicz

III miejsce – Amelia Olszyk

Przyznane zostały także wyróżnienia dla Zofii Skóry i Rafała Dubisa.

                                                                  Wychowawcy świetlicy

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913153

Pogoda