Home Aktualności Sukcesy w II Powiatowym Konkursie Matematycznym.
PDF 

 

24 maja 2018r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu ogłoszono wynikiII Powiatowego Konkursu Matematycznego „Matematyka Bankiem Praktycznej Wiedzy” oraz wręczono nagrody laureatom.

Głównym celem przedsięwzięcia było kształcenie umiejętności stosowania wiedzy matematycznej w praktyce związanej bezpośrednio z usługami, które oferuje bank. Naszą gminę reprezentowali uczniowie ze Szkół Podstawowych z Jedlicza oraz Moderówki.

Honorowy patronat nad konkursem objęli: Pan Jan CzubikWójt Gminy Tarnowiec, Pan Piotr WietechaDyrektor Banku Spółdzielczego w Bieczu Oddział Tarnowiec oraz Pani Joanna BrilProdziekan PSW w Jaśle i Radna Sejmiku Wojewódzkiego.

Uroczystość zainaugurowali uczniowie SP w Tarnowcu, którzy przedstawili przykłady praktycznego zastosowania matematyki, przedstawiliciekawe rozwiązania łamigłówek logicznych oraz zaprezentowali się w krótkim występie artystycznym. Następnie nadeszła długo oczekiwana chwila;Pani Urszula Boratyn Dyrektor szkołyodkryła pilnie strzeżoną tajemnicę; ogłosiła nazwiska laureatów, którzy otrzymali nagrody rzeczowe.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych wysokie lokaty zajęli uczniowie naszej szkoły:

I miejsce w kategorii klas V zajął Mateusz FałatVb

II miejsce w kategorii klas VII zajęła Anna KlatkaVIIb

II miejsce w kategorii klas IV zajął Szymon DudzikIVb

IV miejsce w kategorii klas IV zajął Jakub DubisIVb

Na szczególną uwagę zasługuje wynik Mateusza Fałata, który okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dagmara Słabniak

Monika Paradysz

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913130

Pogoda