Home Aktualności Turniej Kinder Sport 2-ek siatkarskich.
PDF 

Najmłodsze siatkarki SP Jedlicze

w Finale Wojewódzkim Kinder Sport 2 - ek

Dnia 19 maja 2018 roku w hali GOSiR w Jedliczu odbył się trzeci, ostatni eliminacyjny turniej Kinder Sport 2-ek siatkarskich grupy południowej. Turniej obejmował zawodniczki urodzone w roku 2007 - IV klasa i młodsze. W rywalizacji wzięło udział 24 drużyny z województwa podkarpackiego: z Rzeszowa, Dukli, Krosna, Kańczugi, Jedlicza i Dębowca.

Po trzech turniejach, sześć najlepszych drużyn uzyskało awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 10 czerwca w Cmolasie.

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczynki z SP Jedlicze, które uczęszczają na zajęcia siatkówki prowadzone przez panią Beatę Wosiewicz. Wystąpiło 5 dwójek z czego dwie pary zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek.

Najlepiej wypadły pary w składzie: Aleksandra Paradysz i Nadia Głowacka – dziewczyny zgromadziły 56 punktów i zajęły ostatecznie II miejsce oraz dwójka: Maja Głowacka, Zuzanna Karamus – która po zaciętej walce w trzecim turnieju – również uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego.

Dzielnie wałczyły pozostałe pary w składzie:

Jedlicze III : Gabriela Paradysz, Zuzanna Świątek

Jedlicze IV : Karolina Żuchowska, Aleksandra Kania

Jedlicze V : Alicja Gierula, Emilia Cempa

Wyniki turnieju 2-ek to dobry prognostyk na przyszłe lata, wtedy dziewczynki wystąpią w 3-kach, a następnie w czwórkach.

Wszystkim gratulujemy, a zawodniczkom życzymy sukcesu
w dalszych rozgrywkach.

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912764

Pogoda