Home Aktualności Jesteśmy już uczniami
PDF 

5 X 2012 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie najmłodszych uczniów na pierwszoklasistów. Powagi uroczystości dodali zaproszeni rodzice, dyrekcja szkoły oraz starsi koledzy. Uczniowie klas pierwszych z wielkim przejęciem prezentowali swoją wiedzę, umiejętności recytatorskie i wokalne. Swoją postawą potwierdzili gotowość do wytężonej pracy i przyrzekali „ uczyć się pilnie, szanować pracę swoją i innych ludzi, kochać swoją Ojczyznę   i pracować dla niej, kiedy dorosną ”.
Punktem kulminacyjnym był moment pasowania. Pani dyrektor Bożena Baran dokonała uroczystego pasowania pierwszoklasistów i włączyła ich w poczet uczniów naszej szkoły. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie  otrzymali dyplomy i słodkie prezenty ufundowane przez rodziców. Na zakończenie uroczystości dzieci ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia. Z pewnością ten dzień pozostanie na długo w pamięci naszych pierwszaków. 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Statystyki

Odsłon : 1927421

Pogoda