Home Aktualności I miejsce dla zuchów z Jedlicza.
PDF 

    

W sobotę 28 kwietnia 2018r. zuchy z naszej szkoły reprezentowały Hufiec Krosno na chorągwianym etapie Festiwalu Piosenki Zuchowej, który odbył się na scenie auli Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie. Organizatorem Festiwalu był Referat Zuchowy Chorągwi Podkarpackiej Związku Harcerstwa Polskiego. Każda z 14 gromad z województwa podkarpackiego uczestnicząca w festiwalu zaprezentowała piosenkę i pląs o tematyce patriotycznej w związku z obchodami 100- lecia ZHP i Niepodległości. Jury Festiwalu w swojej ocenie kierowało się muzykalnością wykonawców, dostosowaniem wykonywanej piosenki do wieku i możliwości dzieci, samodzielnością wykonania, pomysłowością i estetyką występu.

Laskowe Orzeszki pięknie umundurowane wyśpiewały I miejsce. Jest to duży sukces dla nas i Hufca Krosno. Wróciliśmy bardzo zadowoleni. W nagrodę otrzymaliśmy gitarę, dyplom i pamiątkowe plakietki, które przypięte do munduru będą nas mobilizować do dalszej pracy.

Dziękuję za zaangażowanie zuchom, Rodzicom oraz Pani Beacie Solińskiej za opiekę nad zuchami w czasie sobotniego wyjazdu.

phm. Jolanta Muzyka

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Statystyki

Odsłon : 1927420

Pogoda