Home Aktualności III miejsce „Owocowych Żarłoków” w ogólnopolskim projekcie.
PDF 

III miejsce „Owocowych Żarłoków” w ogólnopolskim projekcie

Jesienią grupa uczniów świetlicy szkolnej, pod opieką wychowawczyni Edyty Tulei przystąpili do realizacji ósmej edycji Ogólnopolskiego Projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Projekt jest częścią prozdrowotnego programu edukacyjnego „Aktywnie po zdrowie” i ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Składa się z trzech etapów odpowiadających porom roku. Każdy etap Konkursu jest oddzielnie oceniany i nagradzany. Nagrody przyznawane są pięciu zespołom z najwyższą punktacją. Po wszystkich etapach zliczane są również punkty Grand Prix.

Miło jest nam poinformować, że w etapie zimowym „Owocowe Żarłoki” (nazwa drużyny z Jedlicza) zajęły III miejsce! Bardzo cieszymy się z tego, że efekty naszej pracy zostały docenione, zwłaszcza, że rywalizacja była duża. Udział w Projekcie to szansa dla uczniów na zdobycie wiedzy o zdrowym odżywianiu, wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, a także zdobycie cennych umiejętności takich jak praca w grupie.
Projekt był realizowany dzięki ścisłej współpracy nauczyciela, dzieci i rodziców, dlatego też to jest nasz wspólny sukces!

Przed „Owocowymi Żarłokami” został już tylko jeden etap, a trzecie miejsce na pewno doda im sił i motywacji do działania.

Edyta Tuleja

szkolny koordynator projektu

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910130

Pogoda