Home Aktualności Konkurs im. J. i W. Grimm.
PDF 

 

Dnia 21 marca 2018 r. w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Krośnie Wojewódzki odbył się Konkurs Języka Niemieckiego im. J. i W. Grimm. W konkursie wzięło udział 4 uczniów naszej szkoły - Karolina Bołoz, Kamil Durał ( klasa VII SP), Samanta Wójcik, Karolina Bobusia ( klasa II G). Konkurs odbywał się na dwóch poziomach: poziom pierwszy – szkoły podstawowe, gimnazja, poziom drugi – szkoły ponadgimnazjalne. Podczas etapu wojewódzkiego uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru sprawdzający umiejętności leksykalno – gramatyczne z języka niemieckiego (na poziomie poszczególnych klas) oraz wiedzę o państwach niemieckojęzycznych.
        Celem konkursu jest doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz motywowanie uczniów do jego nauki.

Główną nagrodą jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza – Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie. Patronat nad konkursem objęli również Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe, w tym słuchawki, klawiatury, pendrivy, książki oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów i prywatnych sponsorów. Ponadto zwycięzcy otrzymają wpis na świadectwie i dodatkowe punkty przy przyjęciu do szkół średnich.
Życzymy sukcesów naszym uczniom.

Nauczyciele języka niemieckiego :
Renata Grzebyk, Monika Szymańska- Skóra

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Statystyki

Odsłon : 1910095

Pogoda