Home Aktualności Święto Kobiet w naszej szkole.
PDF 

 

 

Dzień kobiet już tradycyjnie w naszej szkole upłynął pod znakiem odświętnej garderoby. Uczniowie chętnie przystąpili do realizacji pomysłu Samorządu Uczniowskiego wpisującego się w zasady savoir-vivre, aby święta i uroczystości celebrować eleganckim strojem. 8 marca dziewczyny postanowiły założyć spódnice. Najpopularniejszym trendem wciąż okazały się mocno rozkloszowane mini. Chłopcy natomiast ubrali koszule, stawiając na lekko nonszalancką elegancję, a wśród deseni zdecydowanie na kratę. Śmiało posypały się wyrazy sympatii wobec klasowych koleżanek; były wiosenne kwiaty i słodycze, a na koniec jak zawsze pamiątkowe, klasowe zdjęcia.

Uczniowie świętowali również w swoich zespołach klasowych. Chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek moc atrakcji, aby uczcić ich święto…

Opiekunowie SU

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Statystyki

Odsłon : 1909177

Pogoda