Home Aktualności Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole.
PDF 

 

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą, dlatego w dniu 19 stycznia 2018 r. dzieci z klas pierwszych  naszej szkoły zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość, która odbyła się z okazji Ich święta, aby podziękować Im za dobro i wyrazić swoją miłość.

Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci bardzo przeżywały występ, jednak potrafiły opanować emocje i pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. W  wyjątkowej atmosferze dzieci wspaniale odegrały swoje role. Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku.

Jolanta Muzyka

Małgorzata Biś

Grażyna Gancarz

 

 

 

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913378

Pogoda