Home Aktualności Wyniki klasyfikacji I półrocze 2017/18.
PDF 

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole:

 

Klasa 4a

Paradysz Gabriela - 5,27

Paradysz Aleksandra - 5,20

Bołoz Wiktoria - 5,18

Głowacka Nadia - 5,14

Kania Aleksandra - 5,00

Pętlak Karolina - 4,98

Słabniak Karol - 4,98

Ordyna Szymon - 4,91

Bodaszewska Zofia - 4,82

Cempa Emilia - 4,80

Dobosz Kamila - 4,75

 

Klasa 4b

Szergowicz Igor - 5,14

Kochanek Jakub - 5,07

Gancarz Bartosz - 5,05

Dudzik Szymon - 5,00

Wrona Mikołaj - 4,93

Dubis Jakub - 4,77

Krężałek Wiktoria - 4,75

 

Klasa 4c

Wiśniowska Wioletta - 5,00

 

Klasa 4d

Żurek Piotr  - 5,14 

Pelc Michał  - 5,07

Kret Sebastian - 5,02

Zawisza Agnieszka - 4,98

Zawisza Dawid - 4,91

Kobak Oliwia - 4,89

Baran Kamil - 4,86

Tomkiewicz Zuzanna - 4,86

Munia Zuzanna - 4,80

Jeż Wiktor - 4,77

 

Klasa 5a

Krzysztyniak Oliwia - 4,95

Biedroń Natalia  - 4,89

 

Klasa 5b

Fałat Mateusz - 5,45

Możdżeń Karolina - 4,84

Pitrus Oskar - 4,82

Majchrzak Emilia - 4,77

Schneider Oktawia - 4,75

 

Klasa 6a

Haniebnik Katarzyna - 5,41

Trybus Aleksandra - 4,95

Kłapkowska Anna - 4,91

Młocek Wiktoria - 4,84

 

Klasa 6b

Goleń Manuela - 5,02

Winiarska Weronika - 4,86

 

Klasa 7a

Bołoz Karolina - 5,16

Bolanowska Izabela - 4,88

Urbanek Anna - 4,88

Durał Kamil - 4,77

 

Klasa 7b

Klatka Anna - 4,84

 

Klasa IIa Gimnazjum

Chochołek Izabela - 4,79

 

Klasa IIc Gimnazjum

Wójcik Samanta - 5,12

Janocha Michał - 5,00

Bobusia Karolina - 4,91

Wewiórska Aleksandra - 4,89

 

Klasa IIIb Gimnazjum

Hap Sylwia - 4,87

Ordyna Adrianna - 4,77

 

 

 

 

Zestawienie frekwencji .

 

 

 

Klasa 4a

Lubaś Piotr

Pętlak Karolina

 

 

Klasa 4b

Gancarz Bartosz 

Pasterczyk Adrian 

Rozmus Nadia 

 

 

Klasa 4c

Jakubik Szymon

Wiśniowska Wioletta

 

 

Klasa 4d

Janas Przemysław

Kobak Oliwia

Limanówka Michał

Uliasz Maciej

 

 

Klasa 5a

Mróz Nikola

Wiater Aleksandra

 

 

Klasa 5b

Brela Zuzanna

Fałat Mateusz

Jeż Zuzanna

Możdżeń Karolina

Półchłopek Jakub

Schneider Oktawia
Trybus Wiktor

 

 

Klasa 6a

Baraniec Aleksander

Baraniec Jadwiga

Gajda Kacper

Młocek Wiktoria

Patla Martyna

Skiba Radosław

 

 

Klasa 7a

Urbanek Anna

Wiśniowski Mateusz

 

 

Klasa 7b

Cygan Aleksandra

Klatka Anna

 

 

Klasa IIa G

Mrozek Kamil

 

 

Klasa IIb G

Paulina Jurusik

Paulina Woźniak

 

 

Klasa IIc G

Mróz Kamil

 

 

Klasa IIIa G

Mróz Patryk

Uram Izabela

 

 

Klasa IIIb G

Klatka Szymon

Ordyna Adrianna

Pawłowska Ewa

Szot Martyna

Wójtowicz Mateusz

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Statystyki

Odsłon : 1913137

Pogoda