Home Aktualności EuroWeek- Szkoła Liderów.
PDF 

 

W dniach 6- 10 listopada 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Jedliczu wraz z nauczycielkami p. Martą Sanocką i p. Aleksandrą Twaróg- Paluch wzięli udział w obozie edukacyjnym pn. „EURO WEEK – Szkoła Liderów” zorganizowanym przez Europejskie Forum Młodzieży w Długopolu Zdrój. Zajęcia prowadzone były przez grupę kilkunastu wolontariuszy z Europy, Afryki i Azji, z którymi uczniowie porozumiewali się w języku angielskim. Oprócz gier i zabaw integracyjnych młodzi ludzie mieli okazję zdobyć cenne informacje o krajach, z których pochodzą wolontariusze. Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców EFM – stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży.

         Wszyscy uczestnicy obozu byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, który nie tylko pozwolił im wykazać się umiejętnościami językowymi i poznać styl życia, kulturę i mentalność mieszkańców innych państw, ale również nawiązać nowe przyjaźnie. Mamy nadzieję, że w następnym roku szkolnym kolejna grupa uczniów weźmie udział w tym przedsięwzięciu.

Nasi uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem, radząc sobie z przeróżnymi wyzwaniami stawianymi przed nimi. Dziękujemy im za ich otwartość, chęć współpracy, zdyscyplinowanie oraz mnóstwo pozytywnej energii, którą wnieśli do projektu.

Marta Sanocka- nauczyciel j.angielskiego

 

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912070

Pogoda