Home Aktualności Wyjazd do Krosna.
PDF 

 

         W dniu 26 października 2017 r. uczniowie klasy I a , I b oraz I c obejrzeli w RCKP w Krośnie spektakl pt.,, Dorotka w krainie Oz” w wykonaniu aktorów  Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.

         Artyści przenieśli publiczność do bajkowej krainy Oz, gdzie główna bohaterka  Dorotka przeżywa wiele przygód. Spotyka  Stracha na wróble, który marzy o rozumie, Blaszanego Drwala  pragnącego mieć serce oraz strachliwego Lwa, który  chce być odważnym. Razem pokonują różne  niebezpieczeństwa. Ciekawa dekoracja, barwne kostiumy, efekty dźwiękowe oraz wesołe piosenki były dodatkową atrakcją tego przedstawienia, które mali widzowie obejrzeli z zaciekawieniem.

         Po spektaklu uczniowie wybrali do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Strażacy oprowadzili uczniów po remizie, zapoznali ich ze swoja pracą oraz sprzętem jaki wykorzystują  w czasie akcji ratunkowych. Każdy miał możliwość wejścia do wozu strażackiego i założenia hełmu strażackiego. Dużą atrakcją był pokaz zjazdu po ześlizgu do akcji ratunkowej. Na zakończenie wizyty uczniowie ustawili się do wspólnego zdjęcia        i podziękowali strażakom za miłe przyjęcie.

Zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do szkoły.

Jolanta Muzyka

Małgorzata Biś

Joanna Niziankiewicz

 

 

 

BIP

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Statystyki

Odsłon : 1912108

Pogoda